w , ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA!

Lara Gessler zaskoczyła. Powiedziała, co myśli o swojej matce

Lara Gessler – córka słynnej restauratorki Magdy Gessler. Również zajmuje się gastronomią. Tym razem postanowiła powiedzieć, co myśli o swojej matce.

lara gessler magda gessler instagram kuchenne rewolucje
Fot. Newseria

Lara Gessler – córka słynnej restauratorki Magdy Gessler. Również zajmuje się gastronomią. Tym razem postanowiła powiedzieć, co myśli o swojej matce.

Lara Gessler o matce. Jest nią zachwycona!

Od kilku lat Lara Gessler jest decyzyjną osobą w warszawskich restauracjach należących do matki – U Fukiera i Słodki Słony. Trzeba to jasno powiedzieć, że zna się na biznesie nie mniej niż Magda Gessler. Co jednak córka najsłynniejszej restauratorki w naszym kraju myśli o matce?

Lara Gessler podkreśla, że jest bardzo dumna z  tego, co osiągnęła jej mama przez 10 lat realizowania „Kuchennych rewolucji”. Cieszy się z jej ogromnego sukcesu. Jej zdaniem to nie jest tylko zwykły program o gotowaniu i zmianach aranżacji w restauracjach.

By zrozumieć mechanizm działania lokali, którym Gessler pomagała, jak i sposób myślenia uczestników, trzeba być psychologiem.Program ten nie tylko zmienia lokale wizualnie, ale dokonuje też zmian w życiu ludzi. Magda Gessler ma więc nie lada okazję wykorzystać swoje wrodzone talenty i zdolności.

„Kuchenne rewolucje” to program psychologiczny?

Zdaniem córki znanej restauratorki „Kuchenne rewolucje” to program wręcz stworzony dla jej mamy. Może w nim bowiem wykazać się nie tylko zdolnościami kulinarnymi, ale także żyłką do biznesu i zmysłem artystycznym.

– Duma musi być. To jest idealne rozwiązanie dla mojej mamy, bo ona jest uzależniona od procesu twórczego, który jest dla niej fascynujący. Może więc realizować się i jako osoba kochająca kuchnię. I jako malarka, bo to, co ona robi, to jest malowanie rzeczywistości. Ten program pozwala jej cały czas tworzyć – powiedziała Lara Gessler podczas benefisu Magdy Gessler z okazji 10-lecia „Kuchennych rewolucji„.

Córka restauratorki nie ma wątpliwości. Przy realizacji programu nie bez znaczenia jest umiejętna ocena stanu psychicznego ludzi, z którymi spotyka się jej mama. Magda Gessler ratuje podupadające restauracje i pomaga właścicielom postawić biznes na nogi.

„Ona jest drugą Ewą Drzyzgą TVN-u”

Dla wielu uczestników program jest życiową lekcją, która daje całkiem nowe spojrzenie na rzeczywistość. Często dużymi problemami są też bowiem brak porozumienia między pracownikami i niesnaski rodzinne przenoszone na grunt zawodowy.

– Ona jest drugą Ewą Drzyzgą TVN-u. Jest dobrym psychologiem, a moim zdaniem „Kuchenne rewolucje” są przede wszystkim programem psychologicznym. Dlatego też tak nas fascynuje, bo to, co ona mówi, możemy odnieść do wielu rzeczy – mówi Lara Gessler.

Lara Gessler Instagram

Na 10-lecie programu Lara Gessler dodała wyjątkowy post na Instagramie,Napisała: „Moja Mama znalazła swoje miejsce, swój spokój na bardzo niespokojnych wodach Kuchennych rewolucji. Nigdzie indziej jej temperament i niewyczerpana potrzeba kreacji nie zostałyby zaspokojone. Mamo, robisz przysługę nam wszystkim. Pokazujesz czym jest piękno, smak i po prostu ludzkie serce. Bardzo Ci dziękuję!”.

edyta herbuś

Jak wyglądać pięknie i młodo? Edyta Herbuś zdradziła sekret

Nie żyje znany polski aktor. Miał 80 lat. „Wiadomość, która zatrzymała nasze serca”