w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Putin chce zadać cios kolejnym krajom. Wiceszef NATO ujawnia, o które państwa chodzi

Szefowie NATO nie mają złudzeń. Putin mimo słabnącej ofensywy jego wojsk na Ukrainie, myśli już o kolejnych krajach. Sojusz ujawnił więcej informacji na ten temat.

putin grozi zachodowi nato
Fot. YouTube / Bloomberg M&F

Niepokojące wieści przekazał zastępca szefa NATO Mircea Geoana w swojej ostatniej rozmowie z dziennikarzami. Jego zdaniem z całą odpowiedzialnością można już powiedzieć, że jego działania wojenne na Ukrainie nie są w stanie zaspokoić jego apetytu. Są jednak też pewne dobre wieści.

Władimir Putin grozi NATO. Jego apetyt nie spada

Jak przekazał wiceszef NATO, władca Kremla ma na swoim celowniku kolejne dwa państwa. Póki co nie ma mowy o militarnej ingerencji, a o próby destabilizacji przy użyciu broni cybernetycznej i ataków hackerskich.

Ukraina może okazać się tylko jednym z pierwszych krajów, na które Putin będzie polował. Obecnie Rosja przygotowuje się na długotrwałe działania wojenne, bo widzi, że dzięki dostawom sprzętu NATO inwazja idzie jak po grudzie. Pojawiają się też wieści, że coraz więcej żołnierzy rosyjskich na wschodzie Ukrainy odmawia wykonywania rozkazów.

Teraz Putin snuje plany, jak zaatakować Mołdawię oraz jak uderzyć w kraje bałtyckie, w tym w Polskę. Jednak NATO ostrzega, że prowokacje w najbliższym czasie mogą dotyczyć również Gruzji oraz Bośni i Hercegowiny.

Zastępca sekretarza generalnego NATO Mircea Geoana ostrzega wszystkie te kraje przed nasilonymi atakami cybernetycznymi. Sojusz obecnie pracuje nad rozwiązaniami, które pozwoli na ograniczenie szkód w tym zakresie.

NATO chwali odwagę Ukrainy

Wiceszef NATO wyraził przekonanie, że w kolejnych miesiącach cyberbezpieczeństwo będzie niezwykle istotne dla naszego regionu. Rosja będzie nieustannie próbować destabilizować sytuację poprzez sianie dezinformacji oraz wpuszczanie w internet fake newsów na temat Ukrainy.

Dzięki odwadze armii ukraińskiej i naszej pomocy Ukraina może wygrać tę wojnę – stwierdził Mircea Geoana. Zastępca sekretarza generalnego NATO zapewnił też, że wsparcie w walce z Putinem będzie płynąć tak długo, jak będzie to konieczne.

Dobrą wiadomością jest to, że rosyjska ofensywa na Ukrainie wyraźnie straciła impet, co również znalazło potwierdzenie w słowach przedstawiciela sojuszu. Jego zdaniem dużym wzmocnieniem dla regionu będzie też przystąpienie Szwecji i Finlandii do NATO.

Źródło: Polsat News

marianna schreiber wiek mąż top model

Marianna Schreiber szczerze o swoim uzależnieniu. „Wręcz nie mogę się z nim rozstać…”

100 tysięcy złotych na 18 urodziny

100 tysięcy zł od państwa na 18. urodziny? Nowy pomysł polityków. Jest jeden haczyk