w , ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA!

Hopkins nie żyje. Amerykański aktor miał poważne kłopoty zdrowotne

Nie żyje jeden z najbardziej zasłużonych dla amerykańskiego i światowego kina aktorów. „Zmarł spokojnie wczesnym rankiem” – czytamy w pożegnalnym wpisie.

Zła wiadomość zza oceanu. Nie żyje znany amerykański aktor, którego niektórzy mogą kojarzyć z filmów i seriali takich jak „Dynastia”, „Drużyna A” czy „Aniołki Charliego”. O jego śmierci opinię publiczną poinformowała żona artysty.

Legenda kina nie żyje. Aktor miał 84 lata

Bo Hopkins nie żyje. Informację o jego śmierci ujawniła jego żona. Jeden z bohaterów „Dynastii” i wielu innych dużych produkcji zmarł w wieku 84 lata.

Kilka tygodni temu Hopkins miał rozległy zawał serca i przebywał w jednym ze szpitali w Los Angeles. Informacja o przyczynach zgonu nie została przekazana opinii publicznej, ale najprawdopodobniej były to skutki, jakich doznał po zawale.

Właśnie usłyszałam, że wspaniały Bo Hopkins zmarł spokojnie wczesnym rankiem ze swoją oddaną żoną Sian trzymającą go za rękę. Praca z Bo (…) była ogromnym przywilejem. Był aktorem do głębi i wkładał serce w każde ujęcie. Był dżentelmenem i delikatnym mężczyzną. Być może kiedyś, we wczesnych latach, w czasach 'Amerykańskiego graffiti’ był jednym z niegrzecznych chłopców, ale ja poznałam mężczyznę z błyskiem w oku oraz sercem rycerza i cieszyłam się jego towarzystwem – czytamy we wpisie Glenn Close, amerykańskiej aktorki i przyjaciółki zmarłego aktora.

Bo Hopkins nie żyje. Pamiętamy go z „Dynastii”

Kariera Bo Hopkinsa trwała aż 50 lat. Gwiazdor pojawił się na planie aż 100 produkcji filmowych i telewizyjnych. Był dzieckiem adoptowanym, dorastał jako „Billy„, a imię „Bo” wybrał sobie ze względu na postać, którą grał w sztuce pt. „Bus Stop„.

Bo Hopkinsa można było podziwiać również w innych popularnych filmach. To miedzy innymi „Ucieczka gangstera”, „Oddział”, „Dzika Banda” czy „Midnight Express” lub „Od zmierzchu do świtu 2″. Fani seriali akcji kojarzą go z kolei z serialu „Drużyna A„.

Aktor już w wieku szesnastu lat odbywał służbę wojskową w Armii Stanów Zjednoczonych, a następnie przez dziewięć miesięcy służył w Korei. Co ciekawe, na zawał serca zmarł również jego zastępczy ojciec i to w młodym wieku, tj. 39 lat. Dopiero w wieku 12 lat po raz pierwszy spotkał swoją matkę.

choroba putina

Choroba Putina. Złe wieści dla władcy Kremla. „Kończyny drżą w niekontrolowany sposób”

Śmierć za granicą. Co robić? Transport zwłok i procedury, o których należy pamiętać