w , ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Tragedia i szok w „Rolnik szuka żony”. Gwiazda programu popełniła samobójstwo

Jeden z najbardziej lubianych uczestników programu „Rolnik szuka żony” nie żyje. Wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo. Fani pogrążeni są w smutku.

To bardzo tragiczna wiadomość dla wszystkich fanów programu „Rolnik szuka żony”. Nie żyje Krzysztof Pachucki, który według wstępnych ustaleń miał popełnić samobójstwo. Do jego śmierci doszło 2 czerwca.

Rolnik szuka żony. Gwiazda programu popełniła samobójstwo

Krzysztof dość szybko wziął ślub z jedną z uczestniczek show. Teraz pozostawił ją pogrążoną w smutku. Fani programu przeżywają to, co się stało i nie mogą się z tym pogodzić. Zmarły tragicznie uczestnik brał udział w 8. edycji programu.

Widzowie bardzo go lubili. Krzysztof dość szybko znalazł miłość swego życia właśnie w programie. Już po kilku dniach wiedział, którą uczestniczkę show wybierze. Inne miały mu to za złe, ale trzeba przyznać, że do odważnych świat należy.

W programie udało mu się spotkać partnerkę idealną i kandydatkę na żonę. Byli szczęśliwi. Ślub odbył się krótko po emisji ostatniego odcinka programu. Z grona pięciu kandydatek najbardziej w oko wpadła mu Bogusia.

Krzysztof Pachucki zmarł 2 czerwca 2022 roku w wieku 56 lat. Pogrzeb odbył się dwa dni później w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Świętajnie na Mazurach. Media nie były o tym poinformowane aż do teraz.

Krzysztof Pachucki nie żyje. Przyczyna zgonu to depresja

Krzysztof Pachucki od wielu lat walczył z depresją. Póki co wiadomo tylko tyle, że w niewyjaśnionych okolicznościach opuścił dom. Kilka dni później miał popełnić samobójstwo. Powiesił się na terenie gospodarstwa.

Jak dowiadujemy się z portalu se.pl, uczestnicy 8. edycji „Rolnik szuka żony” zamierzają się spotkać i oddać hołd zmarłemu. Będą wspólnie wspominać Krzysztofa. Jeden z sąsiadów określił go jako wspaniałego człowieka, który nie miał zbyt łatwego życia. Doskwierała mu samotność.

jak dbać o psa seniora

Jak dbać o swojego czworonożnego przyjaciela? To musi wiedzieć każdy właściciel

czy putin uderzy na polskę?

Atak nuklearny Rosji na Polskę? Niepokojące słowa posła: „Jedyna nadzieja w tym, że…”