w , ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Edward Miszczak odszedł. To jak koniec pewnej epoki w polskich mediach

Z funkcji dyrektora programowego oraz członka zarządu Grupy TVN zrezygnował Edward Miszczak. Przez krótki czas będzie jeszcze pracował jako dyrektor.

edward miszczak tvn
PISF - Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. Fot. Marcin Kułakowski CC BY 2.0; Adrian Grycuk - Praca własna CC BY-SA 3.0 pl

Z Grupy TVN odszedł członek zarządu i wyjątkowo zasłużony dla stacji TVN dyrektor programowy Edward Miszczak. O rezygnacji z funkcji poinformował „Presserwis”. Przez jakiś czas będzie jeszcze pełnił funkcję dyrektora.

Edward Miszczak odchodzi z TVN. To koniec pewnej epoki

Szefująca marce Discovery w Polsce Katarzyna Kieli wysłała do pracowników Grupy TVN wiadomość o tym, że członek zarządu grupy i jednocześnie dyrektor programowy tej stacji Edward Miszczak postanowił złożyć rezygnację i odejść.

Edward w okresie przejściowym będzie pełnił funkcję dyrektora pionu Programmingu i będziemy mieli jeszcze czas, by się z nim pożegnać – czytamy na press.pl.

Edward Miszczak. Zarobki i kariera

Edward Miszczak to osoba bardzo zasłużona dla stacji komercyjnej TVN. Przez lata był odpowiedzialny za cały ten kanał jak i całe portfolio rozrywkowe oraz kanały tematyczne. Funkcję dyrektora programowego w stacji TVN pełnił bez przerwy od 1998 roku.

Karierę zaczynał w Radiu Kraków, a potem szlifował warsztat dziennikarski w rozgłośni RMF FM. Był jednym z twórców tego radia. W TVN prowadził też programy takie jak „Ludzie w drodze„, „Urzekła mnie twoja historia„, „Cela nr” oraz „Cela„.

czy putin uderzy na polskę?

Atak nuklearny Rosji na Polskę? Niepokojące słowa posła: „Jedyna nadzieja w tym, że…”

pies w niewoli przykuty do ściany reakcja wyciska łzy uratowany

Pies przykuty do ściany. Pomoc przyszła w porę. Jego reakcja wyciska łzy