w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Skandaliczne słowa w rosyjskiej telewizji. Polska zaatakowana. „Powinna się poddać”

Mimo niepowodzeń na Ukrainie, Rosja nieustannie atakuje Polskę propagandowo za pomocą swoich mediów. Kolejny raz głoszono tam groźby wobec naszego kraju.

rossija 1 online polska
Fot. Twitter / Julia Davis

Proputinowski kanał telewizyjny Rossija 1 kolejny raz ustami swoich propagandystów zaatakował Polskę i Polaków. Oczywiście chwalono Rosję, jej postępowania oraz mówiono, że jest wielka i potężna. Wobec Polski stosowano kolejny raz ostre groźby.

Rossija 1 znów atakuje Polskę. „Powinna się poddać”

Propagandowy kanał telewizyjny Rossija 1 ustami gości wielbiących Putina po raz kolejny zaatakował Polskę. Przypomniano też ostatnie głośne słowa prezydenta Rosji Władimira Putina, który o sobie mówi jak o carze Rosji odzyskującym utracone tereny.

Polska została oceniona jako słaby kraj bez broni atomowej, która nie będzie w stanie – w przypadku ataku Rosji – w ogóle się obronić. Dlatego już teraz Polska powinna się całkowicie poddać Rosji bez walki.

Brak sukcesów armii rosyjskiej powoduje, że w prokremlowskiej stacji komentatorzy wygłaszają coraz bardziej zabawne i groteskowe tezy. Nie mówi się oczywiście prawdy na temat sytuacji na Ukrainie i że wojna nie idzie po myśli Putina.

Co z Polską? Polska powinna natychmiast poddać się, głównie za okazaną Ukrainie pomoc. Goście w telewizji byli źli na ostatnie słowa Andrzeja Dudy, który twierdził kilka dni temu, że gdyby Polska miała bać się broni atomowej, to by musiała już dawno się poddać.

„W nowym świecie Rosja będzie potęgą i moralnym kompasem”

Musimy się jakoś bronić, walczyć o to, to jest rzeczą oczywistą. Prawie nic się nie zmieniło. Piotr I Wielki prowadził Wielką Wojnę Północną przez 21 lat. Wydawałoby się, że był w stanie wojny ze Szwecją, coś stracił… Niczego nie stracił! Wrócił! Tak, to jest tam, gdzie powstał Petersburg – powiedział kilka dni temu prezydent Rosji.

Wszyscy rozumiemy plany Rosji. Powracamy i wzmacniamy naszą pozycję. Niektórzy się tego boją, ale to nie nasz problem – powiedziała na antenie prorosyjskiej stacji Olga Skabiejewa. Kilka dni temu z jej ust padły szokujące słowa o początku III wojny światowej. Propagandyści twierdzą też, że nadchodzi nowy lepszy świat, w którym Rosja będzie dominować.

W tym nowym świecie Rosja będzie potęgą, moralnym kompasem, symbolem czystości, prawdy i słuszności, do którego rozsądni ludzie będą lgnąć z całego świata – przyznał w odpowiedzi na słowa Skabiejewej deputowany do Dumy Państwowej Andriej Kartapolow.

witalij kliczko ukraina wojna putin

„Jak na to pozwolimy, to pójdą do Polski”. Mer Kijowa nie pozostawia żadnych złudzeń

konfederacja posłowie ibris sondaż

Fatalne informacje dla Konfederacji. Czy to oznacza powolny koniec ugrupowania?