w ,

Mecz Polska – Belgia. Gdzie oglądać rewanż po klęsce w Lidze Narodów?

Czy naszej reprezentacji pod wodzą Czesława Michniewicza uda się odgryźć? Czy pomścimy katastrofalny wynik meczu z Belgią sprzed kilku dni? Okaże się już dziś po 20-stej.

lewandowski koniec kariery lewandowskiego emerytura
Nasz najlepszy piłkarz już myśli o zajęciu się czymś innym. Fot. YouTube / Polsat Sport (screen)

Kończy się czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Dziś, 14 czerwca, nasza drużyna ponownie stanie przed wielką szansą. Tym razem jednak chodzi o rewanż za katastrofę, którą zgotowała nam kilka dni temu Belgia.

Mecz Polska – Belgia. Rewanż. Czy Polakom uda się odkuć?

Mecz Polska Belgia 14 czerwca na Narodowym! Polska ponownie stanie przed ogromną szansą na zrewanżowanie się drużynie z Belgii. Kilka dni temu Polacy zaliczyli ogromną porażkę, a ich mecz z Belgami był katastrofą w każdym wymiarze. Przypomnijmy, że pierwszy mecz zakończył się fatalnym wynikiem 6:1.

Podopieczni Czesława Michniewicza już dziś, 14 czerwca o godz. 20:45 spróbują swoich sił jeszcze raz. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV, stream online.

Polska-Belgia. Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online

Spotkanie reprezentacji Polski z Belgią odbędzie się o godz. 20:45 na Stadionie Narodowym, na którym nasza ekipa czuje się najlepiej – czyli w Warszawie.

Transmisję będzie można obejrzeć na antenach TVP 1, TVP Sport, Polsatu Sport oraz w sport.tvp.pl i Polsat Box Go.

Polska-Belgia. Relacja na żywo będzie dostępna również na żywo na portalu Sport.pl czy też w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. Zapraszamy do kibicowania!

Polska Belgia. Kurs u bukmacherów

Bukmacherzy oceniają, że dużo większe szanse na wygraną we wtorkowym meczu na Stadionie Narodowym dają podopiecznym Roberto Martineza, czyli Belgowie.

Obecnie kursy na wygraną u większości bukmacherów plasują się w pobliżu poziomu 2.10. Za wygraną Polaków są skłonni płacić nawet 3.60.

obowiazkowy pobór do wojska 2021 2022 wojna wojskowa komenda uzupełnień nabór wot

Wielki powrót obowiązkowego poboru do wojska? Ekspert potwierdza i podaje datę

aldona marciniak wiek twitter

Aldona Marciniak. Kim jest ta piękna dziennikarka? Kariera i życie prywatne