w , ,

Aldona Marciniak. Kim jest ta piękna dziennikarka? Kariera i życie prywatne

Kim jest Aldona Marciniak? Urodziła się w 1984 roku, a dziś jest jedną z czołowych dziennikarek sportowych. Co jeszcze o niej wiemy?

aldona marciniak wiek twitter
Fot. Aldona Marciniak Instagram

Aldona Marciniak jest jedną z bardziej rozpoznawalnych i popularnych w Polsce dziennikarek sportowych. Była twarzą zarówno Eleven Sports, jak i Przeglądu Sportowego. Ma wizerunek fachowego pracownika mediów za sprawą wyjątkowo profesjonalnych relacji z wydarzeń, głównie związanych z Formułą 1.

Aldona Marciniak. Wiek i kariera dziennikarska

Fachowe relacje sportowe z imprez motorowych pozwolił Aldonie Marciniak szybko zyskać popularność i wybić w branży medialnej. Dzięki wyjątkowej urodzie i pasji do sportów typowo męskich zyskała uznanie fanów sportów motorowych i Formuły 1. Wielu odbiorców mediów sportowych ogląda ją z wielką przyjemnością.

Wiele osób szuka w sieci informacji o tym, kim jest Aldona Marciniak. Ile ma lat? Jest bardzo młoda. Ta polska dziennikarka sportowa za każdym razem, gdy pojawia się na naszych ekranach, dostarcza fanom wielkich emocji. Zna ją niemal każdy fan kanałów telewizyjnych o tej tematyce.

Aldona Marciniak. Wypadek. Co o nim wiadomo?

Warto wspomnieć, że kiedyś sama przeżyła wypadek samochodowy. Przeżyła karambol na autostradzie, który na szczęście nie pochłonął ani jednej ofiary. Tamte wydarzenie wspomina jednak do dziś ze smutkiem,a krzyki rannych osób słyszy do dziś w swojej głowie.

Aldona Marciniak urodziła się w Warszawie w 1984 roku. Tam się wychowała i tam mieszka do dziś. Jest absolwentką LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Witkiewicza. Interesowała się dziennikarstwem, dlatego wybrała studia na Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Choć jest piękną twarzą Eleven Sports, to od 2006 roku współpracuje również z „Przeglądem Sportowym„, w którym zajmuje się pisaniem publikacji i realizowaniem wywiadów dotyczących sportów motorowych (F1, WRC i pochodne).

Jej pasją jest nie tylko sport

W trakcie kariery dziennikarskiej zdarzało jej się prowadzić galę „Przeglądu Sportowego” u boku Mateusza Borka. To wówczas wybrany został polski sportowiec 100-lecia. Prowadziła również „Galę Mistrzów Sportu„, która odbyła się w 2021 roku. Stała wtedy u boku Jerzego Mielewskiego. Wiele wskazuje na to, że zobaczymy ją jeszcze wiele razy na tego typu imprezach.

Życie prywatne Aldony Marciniak. Cezary Gutowski

Dziennikarka jest osobą bardzo aktywną. Brała udział w wielu popularnych programach takich jak „Pol Position” u boku Michała Pola (Kanał Sportowy) czy w podcastach takich jak CoDrive.pl. Współtworzyła również książkę biograficzną na temat kariery Roberta Kubicy pt. „Niezniszczalny„.

Mało kto pamięta, ale Marciniak pojawiła się w 2000 roku w „Szansie na sukces”. Śpiewała wówczas w programie, którego gościem była Edyta Górniak. Śpiew okazał się jednak mniej interesującą pasją. Wygrało zamiłowanie do sportu.

Co z życiem prywatnym Aldony Marciniak? Dziennikarka nie ma rodzeństwa. Nie wiadomo też zbyt wiele na temat jej związków oraz dzieci. Prywatne życie jest przez nią bardzo chronione przed mediami i niewiele na jego temat jest skłonna opowiadać. Czasami widywano ją w towarzystwie sportowego dziennikarza Cezarego Gutowskiego, ale nic nie wskazuje na to, by tworzyli parę.

Aldona Marciniak. Instagram

Aldonę Marciniak możemy jednak śledzić w mediach społecznościowych. Ma profil na Instagramie oraz kanał na YouTube, Facebooku i Twitterze (@AldonaMarciniak). Kto ma zamiar śledzić jej wpisy i komentarze oraz być na bieżąco z jej karierą, bez trudu odnajdzie na ten temat informacje.

lewandowski koniec kariery lewandowskiego emerytura

Mecz Polska – Belgia. Gdzie oglądać rewanż po klęsce w Lidze Narodów?

oleksij reznikow ukraina minister obrony atak na polskę

Przerażające słowa ministra obrony Ukrainy. Ostrzegł Polaków: „Rosjanie przyjdą do Was”