w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ

Sensacyjne wieści! Duża polska partia polityczna do likwidacji. Wyborcy są wściekli

Wiele wskazuje na to, że z polskiej sceny politycznej po dwóch latach istnienia zniknie partia polityczna. Jej wyborcy nie pozostawiają na liderze suchej nitki.

kukiz15 koalicja z pis
Fot. Twitter / Sejm RP

Wygląda na to, że z naszej sceny politycznej może wkrótce zniknąć ugrupowanie polityczne, dzięki któremu jeszcze większość w Sejmie ma Prawo i Sprawiedliwość. Dla polityków, którzy są jej członkami, zapowiada się bardzo trudny okres. Wyborcy są z kolei negatywnie zaskoczeni takim obrotem spraw.

Przetasowanie na polskiej scenie politycznej. Zniknie duża partia?

Wyborcy uwiedzeni programem Pawła Kukiza, lidera ugrupowania Kukiz’15, na pewno czują dziś wielki zawód. Nie dość, że muzyk rockowy szedł do polityki, aby walczyć z systemem, a potem został jego częścią, to teraz nie jest zainteresowany kontynuacją działalności. Wyborcy są wściekli.

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się dłuższy romans Pawła Kukiza z Prawem i Sprawiedliwością. Piosenkarzowi nie chce się już walczyć o swój program, dlatego ugrupowanie Kukiz’15 prawdopodobnie zostanie zlikwidowane. Członkowie wierzący w idee, z którymi szli do wyborów pod tym szyldem, są zniesmaczeni.

Paweł Kukiz obiecał, że nigdy nie zostanie z politykiem. Potem twierdził, że idzie do niej, by walczyć z systemem. Dziś wiele wskazuje na to, że stanie się członkiem Prawa i Sprawiedliwości i będzie zasiadać w parlamencie jako poseł PiS u boku Jarosława Kaczyńskiego.

Po dawnej świeżości Kukiz’15 nie ma już śladu, a wyborcy dawno się odwrócili widząc, co robi lider. Partia nie ma struktur, niewiele też zostało ze składanych obietnic. Wyborcy, którzy zostali z Pawłem Kukizem do końca wiedzą, że ich ukochane ugrupowanie nie ma dziś realnego wpływu na to, co się dzieje w kraju.

Przetasowanie na polskiej scenie politycznej. Zniknie duża partia?

Obecnie widzimy, jak Paweł Kukiz powoli zostaje wchłonięty w struktury koalicji rządzącej. Fani nie pozostawiają dziś na nim suchej nitki i ostro mu się dostaje za ostatnie decyzje. Spore grono byłych wyborców Kukiz’15 uważa, że ich lider się po prostu sprzedał systemowi, z którym miał przecież walczyć.

Co pozostało dziś z dawnej partii? Niewiele. Jak donosi dziennik „Rzeczpospolita„, wiele wskazuje na to, że Kukiz’15 przestanie istnieć, a ostatni gwóźdź do trumny po 2 latach istnienia wbije sam lider.

Wszyscy widzą, że Kukizowi nie zależy już na utrzymywaniu tego bytu na politycznej scenie. Co o tym świadczy? Brak sprawozdania finansowego za 2021 rok, które skutkować będzie likwidacją ugrupowania, jeśli nie wpłynie w terminie do PKW.

Paweł Kukiz takim scenariuszem nie jest przerażony – wręcz przeciwnie. Cały czas przypomina, że nigdy nie chciał być liderem partii politycznej i formalności go nie interesują. Jeśli jego towarzysze są chętni, by się dalej bawić w politykę, to mogą to robić, bo dał im zielone światło.

Powiedziałem im: jeśli chcecie, to zakładajcie i pilnujcie formalności – stwierdził Kukiz. Jego zdaniem jak zostanie członkiem PiS, będzie mógł dalej walczyć o swoje postulaty.

jakie warzywa na raka owoce na raka

Antyrakowe właściwości warzyw i owoców. Ujawniono długo skrywaną tajemnicę

putin grozi polsce wojną

Putin wygłosił groźną mowę. Grozi Polsce wojną i ostrzega przed „niebezpiecznym scenariuszem”