w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

PILNE. Joe Biden miał wypadek! POKAZANO NAGRANIE. W jakim stanie jest prezydent USA?

Prezydent Stanów Zjednoczonych w trakcie przejażdżki rowerowej przewrócił się i upadł. 79-letni polityk jechał w okolicy jednej ze swoich rezydencji. Pokazano nagranie.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden przewrócił się w trakcie swojej przejażdżki na rowerze. Do zdarzenia doszło w pobliżu rezydencji w stanie Delaware. Ten fatalny moment został nagrany przez świadków, a wideo trafiło do sieci.

Joe Biden miał wypadek. Pokazano nagranie

Prezydenta widziano w Rehoboth Beach, gdy jechał na rowerze. 79-letniemu prezydentowi USA utknął but, co spowodowało przechylenie się całego roweru, a w konsekwencji upadek polityka na ziemię.

Jak podał portal telegraph.co.uk, Joe Biden miał natychmiast po upadku wstać i powiedzieć zgromadzonym w pobliżu świadom zdarzenia, że nic mu nie dolega, nie ma też żadnych śladów wypadku na jego ciele.

Prezydent USA wstał i powiedział, że nic mu nie jest

Zdaniem świadków prezydent jadąc rowerem w pewnym momencie zatrzymał się i powiedział „dzień dobry„. Po chwili wylądował na ulicy, ale z pomocą kilku osób wstał. Jak widać na nagraniach, miał na głowie kask, a na dłoniach ochronne rękawiczki. Przez cały czas towarzyszyli mu jego ochroniarze.

stagflacja emerytura bez podatku nie do ręki bezgotówkowo poczta polska zus tylko na konto

Fatalne wieści! Emeryci w niebezpieczeństwie. Jasnowidz: „Bardzo obawiam się jednej rzeczy…”

ból kolana przy zginaniu chodzeniu kucaniu wyproście

Ból kolana przy zginaniu i klękaniu. Co robić? Jak sobie z nim poradzić?