w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

Fatalne wieści! Emeryci w niebezpieczeństwie. Jasnowidz: „Bardzo obawiam się jednej rzeczy…”

Polski jasnowidz Wojciech Glanc mówi wprost – przez inflacje i dramatycznie wysokie ceny czekają nas samobójstwa głodujących emerytów. Powiało grozą.

stagflacja emerytura bez podatku nie do ręki bezgotówkowo poczta polska zus tylko na konto

Inflacja szaleje do tego stopnia, że trzynaste i czternaste emerytury niczego już seniorom nie dają. W sklepach starsze osoby łapią się za głowy i po odejściu od kas oglądają paragony z każdej strony. W ich oczach widać strach i niedowierzanie. Znany polski jasnowidz nie ma dobrych wieści dla seniorów.

Polski jasnowidz wystraszył emerytów. Przewiduje, że będą przymierać głodem

Jasnowidz Wojciech Glanc słynie z najbardziej mrocznych i przerażających wizji. Tym razem nie było inaczej. Podczas ostatniego spotkania z widzami na YouTube mocno wystraszył w szczególności starszą część oglądających jego program.

Tym razem Glanc skupił się na roku 2022, a konkretnie jego drugiego półrocza i sytuacji polskich seniorów. To, co dla nich niepokojące, nadciągnie już niebawem, bo w wakacje. Mimo zapowiadanej sprzyjającej pogody nadchodzi trudny finansowo czas.

Jak to wszystko się skończy? Jak twierdzi wizjoner, czeka nas fala migracji do innych krajów w poszukiwaniu lepszego losu, ale też wzrost liczby samobójstw wśród osób starszych. Wizja największego konkurenta jasnowidza z Człuchowa, czyli Krzysztofa Jackowskiego, spowodowała, że włosy stają dęba.

Glanc zapowiada falę samobójstw. Powodem problemy ze spłatą kredytów

Glanc przewiduje, że już na koniec tegorocznych wakacji uderzy w nas potężny kryzys cenowy, a inflacyjny młot pozbawi nas wszelkich złudzeń. Będzie taka drożyzna, że gorszej nie pamiętają nawet najstarsi emeryci. To wszystko ma być jednak dopiero preludium do wydarzeń, które mają nadejść.

Bardzo obawiam się, że będziemy coraz więcej słyszeć o emerytach przymierających wręcz głodem. Że to będzie coraz więcej osób wyciągających rękę na ulicy. Usłyszymy o ludziach, którzy samobójstwa popełniają, bo nie wyrabiają z kredytami. Ja się bardzo obawiam. Obawiam się tego potwornego wzrostu cen – powiedział z niepokojem wizjoner.

Jego zdaniem najgorszym okresem ma być ostatni, czyli czwarty kwartał tego roku. Wspominał w tym kontekście końcówkę lat 80. ubiegłego wieku. – Ten rok będzie ciężki – przestrzegł jasnowidz.

Ceny do końca roku i w roku kolejnym będą tak wysokie, że „emeryci zaczną przymierać głodem„. Ludzie z powodu braku możliwości związania końca z końcem mogą próbować popełniać samobójstwa, a w najlepszym wypadku trafią na utrzymanie innych członków rodzin.

putin grozi polsce wojną

Putin wygłosił groźną mowę. Grozi Polsce wojną i ostrzega przed „niebezpiecznym scenariuszem”

PILNE. Joe Biden miał wypadek! POKAZANO NAGRANIE. W jakim stanie jest prezydent USA?