w ,

Rosyjski parlamentarzysta znów straszy Polskę wielką wojną. „Polacy, zbierajcie kamienie”

To kolejny słowny atak i kolejne groźby skierowane w kierunku Polski. Polityk chce zamienić nasz kraj w „park jurajski”. Twierdzi też, że nikt nas na świecie nie lubi.

andriej kolesnik park jurajski groźby
Fot. duma.gov.ru / CC-BY 4.0

To już kolejny rosyjski parlamentarzysta, który straszy nas wojną i poważnymi, wręcz katastrofalnymi konsekwencjami. Tym razem to Andriej Kolesnik, który publicznie stwierdził, że nasz kraj zamieni się w Park Jurajski. Jakie jeszcze rady ma dla nas Rosjanin? Aż trudno uwierzyć, że to powiedział.

Rosyjski parlamentarzysta straszy Polskę. Każe nam zbierać kamienie

Zdaniem Rosjanina Polska zamieni się niedługo w Park Jurajski, dlatego Polacy już teraz mają zacząć zbierać kamienie, aby mieli się czym bronić przed dinozaurami. Takie i inne zadziwiające, wręcz zabawne słowa, padły z ust polityka, który dołączył do grona pozostałych straszących nas wojną

Swoją wypowiedź Kolesnik zamieści w serwisie Telegramie. To jedno wielkie ostrzeżenie przed Polską i Polakami, z którego dowiadujemy się, że naszego kraju na świecie nikt nie lubi oraz nie szanuje. Rosjanin zagroził też, że nasz kraj w wyniku inwazji Rosji zamieni się w jeden wielki park dinozaurów.

Polacy, zbierajcie kamienie. Wkrótce przyjdzie wam rzucać nimi w dinozaury – napisał parlamentarzysta z Rosji. Deputowany Dumy Państwowej Andriej Kolesnik napisał również, że Polacy powinni nacieszyć się swoją stolicą, bo niedługo przyjdzie się nam z nią pożegnać na rzecz Berlina. To nie pierwsze tego typu publicznie wypowiadane skandaliczne słowa o Polsce.

Polska ma się cofnąć do ery kamienia łupanego? „Tym razem Rosja nie przyjdzie na ratunek”

Jak widać, Rosjanie bardzo nas nienawidzą. Główną przyczyną tego zjawiska jest intensywna pomoc Ukraińcom oraz bycie kanałem przerzutowym nowoczesnej broni NATO, z którą Rosjanie sobie kompletnie nie radzą. To ta kompromitacja Kremla ma być właśnie jednym z powodów, dla któego Rosja chętnie by nas wymazała z mapy.

Kiedy Niemcy zaczną odzyskiwać ziemie swoich przodków, a tak się stanie, nie wiem kto będzie sojusznikiem Polaków, biorąc pod uwagę stosunek całego świata do Polaków – napisał członek rosyjskiego parlamentu. Trudno jednak szukać na kartach historii faktów, które by dowodziły, że Rosjanie byli kiedykolwiek naszymi przyjaciółmi.

Kolesnik groził w swoim wpisie nie tylko Polakom. Uderzył również w Wielką Brytanię twierdząc, że z wyspą stanie się to samo, co kiedyś z Atlantydą. Zasugerował też, że Rosja nikomu już nie przyjdzie na ratunek. Pozostaje nam się chyba tylko z tego cieszyć.

Źródło: Telegram

złote algi co to jest

Odry nie zatruła rtęć? Ujawniono prawdziwą przyczynę skażenia rzeki. Wielkie zaskoczenie

jackowski przewidział odra

Zatrucie Odry. Jasnowidz Jackowski rok temu wszystko przewidział? „Uważam, że to…”