w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Zatrucie Odry. Jasnowidz Jackowski rok temu wszystko przewidział? „Uważam, że to…”

Najsłynniejszy w Polsce jasnowidz przypomniał, że udało mu się przewidzieć sytuację, z jaką mamy dziś do czynienia, Chodzi o zatrucie Odry chemikaliami.

jackowski przewidział odra
Fot. YouTube (screen)

Katastrofa ekologiczna na Odrze to temat numer jeden w mediach w ostatnich dniach. Zapewne długo tak jeszcze pozostanie, bo trwa intensywne szukanie sprawców zatrucia rzeki. Krzysztof Jackowski, najbardziej znany jasnowidz w Polsce, przypomniał, że przewidział rok temu to, co teraz się dzieje.

Jackowski przewidział! Odra skażona. Przypomniał wizję sprzed roku

Piszecie do mnie, ja pamiętam też tę wizję. Ponad rok temu na tym kanale wykonując wizję na tematy przyszłościowe mówiłem o Gdańsku. O Gdańsku, o dużym skażeniu wody, że ludzie będą bali się wody. Wprawdzie nie Wisłę, ale mamy Odrę. Szczecin i Gdańsk to nie są od siebie mocno oddalone miejscowości – stwierdził jasnowidz Jackowski.

Film na kanale jasnowidza pojawił się o nietypowej porze, bo z reguły nagrania i wizje emitowane są w godzinach wieczornych. Tym razem jednak wymagała tego szczególna sytuacja. Zapragnął podzielić się swoim wspomnieniem o wizji sprzed roku, kiedy to – jego zdaniem – przewidział zatrucie rzeki.

Jasnowidz pochodzący z Człuchowa – jak się okazuje – mógł przewidzieć obecne wydarzenia. Jego wizja nie była jednak wówczas na tyle precyzyjna, by wskazać konkretną rzekę. Dziś jednak wszystko się potwierdza. Sam wiele razy wskazywał, że wizje mogą być mało konkretne, a czasami mogą stanowić jedynie trop lub wskazówkę.

Zaraza pierwsza nie ustępuje, mamy zarazę drugą. Scenariusz nie do pomyślenia. A to się dzieje. Przy wodzie skojarzył mi się sabotaż. To jest wizja, to nie jest jakaś moja opinia jako znawcy. Moje poczucie. Niepokojąco dużo rzeczy dzieje się wokół nas, które są dużymi rzeczami, na które nie mamy wpływu. Rząd, politycy zachowują się dziwnie – wspomniał jasnowidz.

Odra zatruta. Jackowski ostro: „Uważam, że to prowokacja”

Uważam, że to prowokacja. Być może to stanie się jeszcze w innym miejscu. Pozwoli na możliwość wprowadzenia jakiegoś stanu w kraju. To nie musi się stać dziś, jutro, pojutrze. To ma się stać wtedy, kiedy będzie to potrzebne. Kończy się sielanka – powiedział na koniec Jackowski.

Jackowski. Skażenie Odry – całe nagranie

andriej kolesnik park jurajski groźby

Rosyjski parlamentarzysta znów straszy Polskę wielką wojną. „Polacy, zbierajcie kamienie”

brak leków w aptekach 2022 augmentin

W aptekach brakuje znanego leku. Pacjenci zaniepokojeni. Pozostały ostatnie opakowania