w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Ile emerytury dostaje z ZUS Franciszek Pieczka? Polacy nie mogą uwierzyć, że to możliwe

Dopiero co media obiegła informacja o tym, że aktor kończy karierę. Jego syn sprostował te rewelacje. Teraz mamy nowe wieści – tym razem o emeryturze artysty.

franciszek pieczka nie żyje
Fot. YouTube / NowinyTV (screen)

Franciszek Pieczka to wyjątkowo lubiany i ceniony polski aktor. Nie tak dawno pisano w mediach, że kończy karierę. To okazało się nieprawdą. Potem w mediach społecznościowych pojawiły się kłamstwa na temat jego śmierci. I to znów były zmyślone informacje.

Franciszek Pieczka. Emerytura 94-letniego aktora

Świadczenia emerytalne celebrytów są nieustannie komentowane przez obywateli naszego kraju. Emeryci w szczególności interesują się tym, ile dostają co miesiąc na konto znane osoby. Być może powodem jest wysoka inflacja i rosnące mocno koszty życia. Jednak niektóre gwiazdy ledwo wiążą koniec z końcem i ich wieloletnia kariera nie przekłada się na jakość życia na stare lata.

Franciszek Pieczka nie kończy kariery, nie jest też prawdą, że nie żyje. Fala takich informacji przetoczyła się przez polskie media, a ludzie byli bardzo oburzeni. Oburzony był również syn aktorka, który w tej sprawie również zabierał głos i dementował rewelacje dziennikarzy.

Aktor rzadko udziela wywiadów i praktycznie wcale nie spotyka się z dziennikarzami. Być może to jest przyczyną, że na jego temat tak wiele jest w mediach informacji, które nie są prawdą. Prawdą jest jednak, że otrzymuje on emeryturę z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pozwala mu na to oczywiście sędziwy wiek. Pieczka ma bowiem 94 lata.

Nie wszyscy artyści są bogaci

Na swoje świadczenia skarży się spore grono piosenkarzy, aktorów i innych znanych osób. W tym gronie są między innymi Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski czy Karol Strasburger. Pieniądze, jakie co miesiąc pojawiają się na ich kontach bankowych nie są zbyt wysokie i nie pozwalają często gwiazdom żyć na wysokim poziomie.

Tego, ile dokładnie dostaje z ZUS Franciszek Pieczka nie wie nikt, bo taka informacja nigdzie w mediach się nie pojawiła. Jedyne, co wiadomo, to fakt, że jest ona na tyle wysoka, by aktor mógł spać spokojnie. Pieczka nie należy do osób, które publicznie piorą brudy i narzekają na stan portfela.

Obecnie aktor nie musi dorabiać i nawet brak aktywności na planach filmowych czy serialowych nie sprawia, że ma jakiekolwiek braki. Mówi się, że świadczenie może być nawet 3-4 razy większe od minimalnego. Media piszą też, że Pieczka ma zgromadzone oszczędności, które przeznacza głownie na odpoczynek i spędzanie czasu z najbliższymi, szczególnie wnukami, które uwielbia.

Źródło: o2, mPress

jackowski nowa wizja białoruś granica migranci

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. Ostrzega: „Będzie trzeba ludzi krótko trzymać…”

polski ład gronkiewicz waltz strata

Gronkiewicz-Waltz załamana. Straciła na Polskim Ładzie. Ujawniła, ile dostaje po zmianach