w , ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

„To będzie jak trzęsienie ziemi”. Krzysztof Jackowski ze smutkiem o przyszłości Polski

Rok 2022 nie będzie na pewno dla Polaków rokiem łatwym. Inflacja drenuje nasze kieszenie, kolejne podwyżki podatków i opłat widać już na horyzoncie, a na to wszystko obok nas trwa wojna.

jasnowidz krzysztof jackowski najnowsze youtube upadek pis kaczynski utrata większości w sejmie
Fot. YouTube / Krzysztof Jackowski official (screen)

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, jeden z najbardziej znanych i cenionych wizjonerów w kraju, podzielił się najnowszymi wizjami za pośrednictwem kanału, który od dawna prowadzi na portalu YouTube. Ma tam wielką i oddaną rzeszę fanów.

Jasnowidz Jackowski o wojnie i nadchodzących wydarzeniach w Polsce

Ostatnie spotkanie jasnowidza Jackowskiego z widzami na żywo dotyczyło – co nie dziwi – w znacznej mierze wojny na Ukrainie. Sytuacja ta ma ogromny wpływ na nasz kraj, ale też na sytuację tego regionu Europy.

Pojawiły się jednak między wierszami ciekawe spostrzeżenia i poczucia dotyczące zbliżających się wydarzeń w naszym kraju. Nagranie zamieszczone 20 maja w sieci zostało wyświetlone już ponad 100 tysięcy razy.

Zdaniem wizjonera z Człuchowa nadchodzące miesiące nie zapowiadają się dla nas zbyt ciekawie. Czas zatem zdjąć różowe okulary. Zdaniem Jackowskiego to, co będzie najgorsze dla nas w kolejnym okresie, to kryzys, nad którym politykom będzie niezwykle trudno zapanować. Czy zbliża się wielki krach?

Warto w tym momencie wspomnieć wizję Jackowskiego sprzed roku, który już wtedy zapowiadał, że rząd będzie nas oswajać medialnie z nadchodzącą katastrofą. Robił to już od jesieni 2021 roku

Rozluźnienie, które nastąpi, może nas w kraju wpędzić w kłopoty, ponieważ obawiam się, że w tym okresie będzie się coś złego działo z rządem. Okres od teraz do końca lata, a być może jesieni, to będzie czas, kiedy to, co zapowiadałem wcześniej: rok temu, dwa lata temu… – rozpoczął wizję Jackowski.

Rząd Zjednoczonej Prawicy odda władzę? „Wyjdzie bardzo wielka afera”

Rzeczywiście od około 2 lat polski Nostradamus z Człuchowa wyraził przekonanie, że może dojść do tego, że „rząd zrzuci z siebie władzę„. Uważa, że jest szansa na to, że właśnie „dobijamy do tego okresu„. Zapowiedział jednak, że jeśli to faktycznie się stanie, w Polsce zapanuje spory bałagan.

W kolejnej części wizji z 20 maja pojawiła się jeszcze bardziej ciekawa, ale jednocześnie niepokojąca informacja na temat rządu. Jackowski stwierdził, że przed nami wybuch wielkiego politycznego skandalu.

– To będzie jak trzęsienie ziemi. (…) Rząd zacznie być za coś oskarżany, albo osoby przy rządzie. Widzę dwóch polityków, bardziej opozycyjnych, którzy będą bardzo poważnie próbowali o coś oskarżyć albo jakąś osobę z rządu ważną, albo osoby z rządu. Będą to oskarżenia dość poważne, być może czymś poparte – próbował wyjaśnić jasnowidz.

Wyjdzie bardzo wielka afera, w której będzie do czynienia z Polską, z rządem lub z osobami, osobą z rządu – doprecyzował w kolejnym zdaniu Jackowski. Nie wskazał jednak wprost, o kogo może w tym przypadku chodzić. Jedno jest jednak pewne – rząd stanie w najbliższym czasie przed wielkim problemem.

Rząd PiS-u stoi przed nie lada kłopotami. To się stanie przez dwóch polityków. (…) To będzie miało związek z finansami. (…) Będzie wręcz żądanie, aby Unia Europejska toczyła w tym kierunku śledztwo. Nie wiem, czy tak się stanie, ale to będzie takiego kalibru afera – stwierdził wyraźnie zmartwiony jasnowidz.

punkty karne 2022

Kolejny cios w kierowców. Rząd wyciągnie z nich jeszcze więcej pieniędzy. Ogłoszono projekt

omikron w polsce objawy szczepionki

Ten objaw zakażenia Omikronem mają niemal wszyscy. Lekarze uczulają, na co zwrócić uwagę