w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Ważny komunikat ZUS w sprawie „czternastek”. Ostatni moment, by dopełnić formalności

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozsyła do wszystkich objętych 14. emeryturą seniorów specjalną korespondencję. Urząd apeluje o odebranie pisma z poczty.

stopa zastąpienia zus 2070 millenialsi bieda nędza głodowe emerytury uścińska

Emeryci, którzy są uprawnieni do otrzymania 14. emerytury, powinni zainteresować się ostatnim komunikatem opublikowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Chodzi o formalności, których osoby starsze powinny dopełnić, a które na pozór mogą wyglądać na niezbyt ważne.

14. emerytury już wypłacone. ZUS rozsyła specjalną korespondencję

Emeryci, na konta których wpłynęły już w tym roku dodatkowe świadczenia, czyli „czternastki„, powinny zainteresować się ostatnim komunikatem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zakład rozsyła do kilku milionów seniorów specjalną korespondencję, której nie należy bagatelizować.

Wygląda na to, że ZUS zakończył przelewanie środków w ramach tak zwanych 14. emerytur. Wszyscy seniorzy, którzy się kwalifikowali, mają już pieniądze na swoich kontach bankowych. Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie odnotował żadnych problemów w tym zakresie.

Beneficjenci świadczeń zapewne będą wiedzieli, co zrobić z tym dodatkowym wsparciem. Nie jest to trudne, bo wszystko z powodu wysokiej inflacji drożeje na potęgę. Prawdopodobnie niektórzy emeryci już dawno te pieniądze wydali na bieżące potrzeby.

7 milionów emerytów otrzyma list polecony z ZUS-u

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ujawnił, że w związku z wypłatą „czternastek„, do seniorów kierowana jest specjalna dodatkowa korespondencja, którą należy bezwzględnie odebrać. Póki co nie wszyscy seniorzy to zrobili. Po co ZUS wysyła listy?

Polecone listy są wysyłane po to, aby uprościć wszelkie procedury związane z wypłatą 14. emerytury za rok, czyli w trzecim kwartale 2023 roku. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oczekuje od rządu, że drugie dodatkowe świadczenie emerytalne zostanie wypłacone nie jako jednorazowa pomoc, ale jako stały element uposażenia.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłkę listów do ponad 7 milionów emerytów. W piśmie jest decyzja o przyznaniu dodatkowego rocznego świadczenia pieniężnego – oświadczyli przedstawiciele urzędu. Decyzja to ważny dokument, dlatego nie należy sprawy bagatelizować. List musi być odebrany i zachowany.

queen face it alone tekst

Freddie Mercury nagrał ten utwór przed śmiercią. Właśnie wyemitowano go po raz pierwszy

Nie żyje znany dziennikarz TVP. Miał zaledwie 31 lat. „Brak nam słów, był niezastąpiony”