w , ,

Niepokojące wieści. Tomasz Lis znów w szpitalu! Ujawniono nagranie z sali

Były naczelny redaktor Newsweek Polska ponownie znalazł się w szpitalu. Przeżył czwarty udar. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się nowe nagranie.

lex tvn lextvn koncesja dla tvn24 suski tomasz lis repolonizacja mediów
Fot. YouTube (screen)

Tomasz Lis, znany dziennikarz, ma za sobą czwarty udar. Widać wyraźnie po tym, jak mówi, że jego stan zdrowia nie jest najlepszy. Właśnie zamieścił w mediach społecznościowych nowe nagranie prosto ze szpitalnej sali.

Tomasz Lis w szpitalu. Przeżył czwarty udar

Nagranie z orędziem o stanie zdrowia zamieścił właśnie schorowany dziennikarz Tomasz Lis. 14 października tego roku były naczelny Newsweek Polska i publicysta przeżył czwarty udar. Jego fani są mocno zaniepokojeni.

Witam wszystkich z całego serca. Amerykańscy prezydenci wygłaszają orędzie na temat stanu państwa, ja pozwolę sobie wygłosić orędzie o stanie mojego zdrowia, głównie serca. Dwa tygodnie temu wylądowałem na udarówce, przeżyłem czwarty udar. Karetką przewieźli mnie ze szpitala neurologicznego do szpitala kardiologicznego, do kliniki w Aninie – tymi słowami rozpoczął Tomasz Lis nagranie, które zamieścił na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Lis (@tomaszlis_official)

Dziennikarz poinformował swoich obserwujących oraz wszystkich, którzy mu dobrze życzą, że ma profesjonalną opiekę medyczną, a personel wykonuje mu serię badań. Lekarze aktualnie szukają przyczyn tego, że dziennikarz kolejny raz trafił do szpitala.

Badają mi serce wybitnie wszechstronnie. Okablowanie mam profesjonalne, ślady po zastrzykach w żołądek, w ręce. Cały jestem żółto-zielony. Szukają lekarze powodu kolejnego udaru. Wersje są dwie: może migotanie przedsionków, może dziura w sercu – powiedział Lis.

Jak ujawnił Tomasz Lis, być może czekają go zabiegi. Nie wiadomo jednak, kiedy do nich dojdzie. Dziennikarz wyraził wielkie zaufanie do lekarzy, którzy jego zdaniem są wybitnie profesjonalni. Życzymy zdrowia!

Po filmami pojawiły się liczne życzliwe i dodające nadziei komentarze. Oto niektóre z nich:

  • Dużo, dużo zdrowia. Proszę się trzymać, bo bardzo Pana potrzebujemy🤗🥰
  • Wszystkiego,wszystkiego dobrego panie Tomaszu. Musi być dobrze. Będzie dobrze❤️❤️❤️
  • Wszystkiego dobrego Panie Tomaszu i dużo zdrowia. Jeśli echo serca przezprzelykowe uwidoczniło PFO lub ASD przejdzie Pan zabieg i wróci Pan do sił 🙂 Trzymam kciuki 🙂
  • Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do niego💪💪💪 trzymam kciuki👌

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Lis (@tomaszlis_official)

zestaw do hybryd bez lampy

Z lampą czy bez? Znajdź idealny zestaw do hybrydy dla siebie

świadczenie wychowawcze 2022 800 zł

Prezes PiS złożył stanowczą deklarację. „Nie ma innego wyjścia”. Rozważana jest podwyżka