w ,

Z lampą czy bez? Znajdź idealny zestaw do hybrydy dla siebie

Jeśli planujesz rozpocząć przygodę z manicure’em hybrydowym w domowym zaciszu, a nie wiesz, jak zrobić pierwszy krok, spieszymy z pomocą.

zestaw do hybryd bez lampy
Fot. materiały partnera

Nie otworzysz domowego salonu kosmetycznego bez porządnego zestawu do hybrydy, a to wiąże się z koniecznością poniesienia pewnej inwestycji. Z naszym poradnikiem z pewnością nie zginiesz w nadmiarze informacji.

Bez jakich produktów nie wykonasz hybrydy?

Zestaw do hybryd dla początkujących jest stosunkowo łatwo znaleźć. Kompletowanie zestawu do robienia paznokci może być problematyczne, zwłaszcza dla osoby początkującej. Ilość produktów dostępnych na rynku nierzadko przyprawia o zawrót głowy. Warto zacząć od zakupu niezbędników.

Pozostałe akcesoria, takie jak na przykład narzędzia do ozdabiania paznokci, dokupisz w miarę nabierania doświadczenia. Najpierw na wyposażeniu powinien znaleźć się komplet trzech lakierów, lampa LED, płyn odtłuszczający, dobry pilnik oraz nożyczki do skórek. Z takim zestawem możesz zabrać się do pracy.

Zestaw lakierów do hybryd – które produkty są obowiązkowe?

Żaden manicure nie będzie dobrze się trzymał na dłoniach, jeśli płytka nie zostanie odpowiednio przygotowana. Paznokcie powinny być czyste, bez pozostałości innych kosmetyków oraz delikatnie zmatowione przy pomocy pilnika. W chropowatą powierzchnię lakier lepiej wniknie i dzięki temu może wytrzymać nawet do czterech tygodni.

Najpierw nadaj płytce właściwą długość i kształt, a następnie bardzo dokładnie oczyść specjalnym płynem odtłuszczającym. Jakiekolwiek pozostałości po piłowaniu mogą spowodować odchodzenie hybrydy, dlatego tak ważne jest, by tę czynność wykonać sumiennie.

Na gotową płytkę możesz wreszcie nałożyć lakier. Pierwszy etap to baza hybrydowa. To produkt, którego zadaniem jest zapewnienie właściwej przyczepności manicure’u, ale także ochrona paznokci przed szkodliwym działaniem lakieru.

Możesz wybrać bazę klasyczną lub, jeśli twoja płytka jest słaba i łamliwa, proteinową czy budującą. Każdą warstwę utwardzaj w lampie przed nałożeniem kolejnej. To ważne, aby produkty się nie zmieszały, inaczej cała praca pójdzie na marne. Na bazę nałóż lakier w ulubionym kolorze. Zwykle dobrze jest nakładać dwie warstwy, aby wydobyć jak najwięcej głębi.

Przy pierwszych próbach zdecyduj się na jeden z cielistych odcieni. Dzięki temu wszelkie niedociągnięcia będą mniej widoczne. Utwardzony lakier dokładnie pokryj topem do hybryd. Ten produkt zapewni trwałość i ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniami. W sklepie Cosmetics Zone znajdziesz wszystkie wymienione akcesoria oraz gotowe zestawy do hybrydy.

Zestaw do hybrydy bez lampy – czy to się opłaca?

Na początku dobrze jest skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców i wybrać jeden ze specjalnie przygotowanych starterów. W takich zestawach znajduje się wszystko, czego będziesz potrzebować do wykonania hybrydy.

Kolory lakierów możesz dobierać dowolnie, dlatego nie martw się, że ktoś zdecyduje za Ciebie! Jeśli zastanawiasz się nad tańszą opcją i chcesz kupić zestaw bez lampy, niestety od razu uprzedzamy, że hybryda bez światła LED właściwie nie jest możliwa do wykonania.

Lakier nabiera właściwej konsystencji stałej właśnie pod wpływem silnych promieni UV i w tym tkwi sekret tego manicure’u. Dobra lampa, nawet do wykorzystania w warunkach domowych, powinna mieć moc co najmniej 48 W.

Pierwszy zestaw do hybrydy to inwestycja, która szybko się zwróci, zwłaszcza jeśli do tej pory korzystałaś z usług profesjonalnego salonu. Z czasem nabierzesz doświadczenia, a twoje paznokcie będą wyglądały jak spod ręki wykwalifikowanej kosmetyczki.

Wybierz jeden z dedykowanych starterów i ciesz się wygodą oraz komfortem, jakie daje możliwość nałożenia hybrydy w domowym zaciszu!

mateusz grzesiak ksiazki wyksztalcenie żona opinie

Dr Mateusz Grzesiak: „Duży wpływ na nasze decyzje o szczepieniu mają autorytety”

lex tvn lextvn koncesja dla tvn24 suski tomasz lis repolonizacja mediów

Niepokojące wieści. Tomasz Lis znów w szpitalu! Ujawniono nagranie z sali