w ,

Niepokojące słowa Patrycji Markowskiej. Złe wieści potwierdziły się. „Mam syna i muszę być dla niego silna”

Była to udana para przez wiele ostatnich lat. Jednak – jak mówi przysłowie – wszystko co dobre, szybko się kończy. W życiu piosenkarki zachodzi ogromna zmiana.

patrycja markowska rozwod
Fot. YouTube / Patrycja Markowska feat. Artur Gadowski - Ocean

Patrycja Markowska to jedna z bardziej lubianych polskich piosenkarek. Niestety ostatni okres nie jest dla niej łatwy. Jej związek z Jackiem Kopczyński. chyba właśnie się rozpada. Czy para zdecyduje się na rozstanie? Wiele wskazuje na to, że nie ma nadziej na ratunek.

Patrycja Markowska. Rozwód niebawem? Niepokojące wieści

Jak donoszą media, źle się dzieje w małżeństwie piosenkarki Patrycji Markowskiej, córki lidera zespołu Perfect. W dodatku zainteresowana doniesień tych nadal nie zdementowała publicznie. Jej słowa, które zacytowały portale plotkarskie, pokazują, że artystka przechodzi trudny czas.

Była to jedna z piękniejszych par w polskich show-biznesie. Razem tworzyli bardzo udany i podziwiany przez fanów związek małżeński. Z ostatnich doniesień jawi się smutny obraz – nie ma już chyba czego ratować. Zarówno ona, jak i on, są mocno zasmuceni.

Patrycja Markowska stara się w ogóle nie rozmawiać z mediami na temat swojego prywatnego życia. Chroni siebie i swoich bliskich przed dziennikarzami jak tylko się da. Dlatego też w mediach roi się od różnych plotek, w tym na temat jej związku z Jackiem Kopczyńskim.

Piosenkarka jest z Jackiem Kopczyńskim, ale wiele wskazuje na to, że związek rozpada się na oczach fanów z całej Polski. W końcu nadszedł moment, że Markowska rozwód swój postanowiła krótko, ale konkretnie skomentować.

Markowska: „Płaczę w poduszkę”

Fala plotek i domysłów pojawiających się w mediach sprawiła, że Patrycja Markowska zdecydowała się w końcu porozmawiać z dziennikarzami portalu lifestylowego Pomponik. Ujawniła oczywiście tylko tyle, ile było niezbędne. Już wcześniej otwarcie deklarowała, że związek ten jest burzliwy, ale przez to budzi więcej emocji.

Płaczę w poduszkę czasami. Myślę, że tak jak my wszyscy mam zakręty i miewam bardzo złe dni, ale mam syna i muszę być dla niego silna – wyjawiła Patrycja Markowska (Pomponik.pl).

Jak widać plotki po części okazały się prawdą, a Patrycja Markowska przechodzi w życiu wielkie zmiany, w dodatku bardzo trudne. Jak czytamy w wywiadzie, bez względu na to, jak zła jest sytuacja, piosenkarka stara się panować nad negatywnymi emocjami i nie załamać się.

Nie żyje była posłanka PiS. Zginęła w wypadku samochodowym. Poniosła śmierć na miejscu

jackowski o putinie 2022

Zaskakująca wizja Jackowskiego. Pokazał zdjęcie Putina. „Będą dwie rakiety, po nich erupcja lęku…”