w

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Szczecin. Wypadła z okna. Nagranie wyciekło do sieci. Jest szokujące i drastyczne

W Szczecinie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Młoda kobieta wypadła z okna klatki schodowej. Poniosła śmierć na miejscu.

kretyn na drodze policja

Na jednym ze szczecińskich osiedli doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Młoda dziewczyna wyszła na zewnątrz przez okno na klatce schodowej na dziesiątym piętrze bloku. Po chwili spadła ponosząc śmierć na miejscu. Do sieci trafiło nagranie świadków przedstawiające dokładnie to, co zaszło.

Szczecin. Wypadła z okna. Nagranie trafiło do sieci

Świadkowie zdarzenia nagrali kilka filmików, które dokładnie przedstawiają to, co zdarzyło się na jednym ze szczecińskich osiedli. Szybko trafiły one do sieci i zostały przez użytkowników mediów społecznościowych rozpowszechnione. Wywołało to falę krytyki skierowanej do osób, które film ujawniły.

Do zdarzenia doszło 31 października w jednym z wieżowców przy ulicy Wilczej w Szczecinie. Nagranie jest bardzo wstrząsające, dlatego nie nadaje się w całości do publikacji. Widać na nim wyraźnie, jak kobieta siada na zewnętrznym parapecie okna na dziesiątym piętrze. Chwilę potem odwraca się wisząc i bezskutecznie próbuje dostać się do budynku.

W pewnym momencie w oknie pojawiają się dwie postronne osoby, prawdopodobnie zaalarmowane krzykiem kobiety. Niestety nie udało im się jej utrzymać i po chwili młoda dziewczyna spada z okna. Dalej widać już tylko to, co nie nadaje się do pokazania.

Dziewczyna wypadła z okna. Wołała o ratunek. To mogło być samobójstwo

Na udostępnionym w sieci nagraniu wyraźnie słychać, jak na krótko przed śmiercią kobiet głośno wzywa pomocy. Ostatecznie nie mogąc się dłużej utrzymać o własnych siłach spadła z kilkudziesięciu metrów. 30-latka nie miała żadnych szans na to, by przeżyć.

Policja nadal wyjaśnia okoliczności sprawy. Istnieje podejrzenie, że młoda kobieta chciała popełnić samobójstwo, ale w pewnym momencie sprawia wrażenie, że wystraszyła się tego, co się dzieje i panicznie chciała wrócić przez okno na klatkę schodową. Są to jednak tylko domysły.

Wypadek. Szczecin Wilcza

Całe nagranie jest niestety bardzo drastyczne. Z szacunku dla ofiary zdarzenia oraz rodziny nie zdecydowaliśmy się na jego publikację. Mimo wszystko bardzo mocno rozeszło się po całym internecie i to bez żadnej cenzury.

Zostało potwierdzone przez media, że na miejscu zdarzenia szybko pojawił się zespół ratownictwa medycznego. Z uwagi na to, że osoba już nie żyła, nie podjęto żadnych czynności ratujących życie. Obecnie prokuratura prowadzi postępowanie w kierunku namowy do targnięcia się na własne życie. Ciało zabezpieczono z kolei na potrzeby sekcji zwłok.

Masz problem? Zwróć się o pomoc!

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze – zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga – pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu: 121 212
  • pokonackryzys.pl
mobilizacja w rosji memy

Nawet co piąty rosyjski żołnierz nie dotarł na front. Powód wyciska łzy… ze śmiechu

dr grzesiowski koronawirus youtube mutacja indyjska wielka brytania czwarta fala

Co dziesiąty obywatel po 50-tce umrze? Dr Grzesiowski ujawnia szokujące dane