w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF OMGOMG

Kim jest Dominik Zygra, mąż Anny Przybylskiej? To z nim wzięła ślub mając zaledwie 20 lat

Anna Przybylska miała tylko jednego męża. Był nim właśnie Dominik Zygra. Co wiemy o nim? Kim był pierwszy mąż zmarłej na raka aktorki?

dominik zygra tenisista mąż anny przybylskiej
Fot. Instagram; biografia Anny Przybylskiej

Dominik Zygra to mało znana osoba nawet tym, którzy śledzili losy zmarłej kilka lat temu na raka trzustki aktorki. Okazuje się, że to pierwszy i jedyny mąż Anny Przybylskiej. Co wiemy o mężczyźnie, z którym zdecydowała się ona wziąć ślub w tak młodym wieku?

Film. Anna Przybylska i jej jedyny mąż. Nie ma nic o nim w nowej produkcji

Kim jest tajemniczy mężczyzna, któremu Anna Przybylska powiedziała w wieku zaledwie 20 lat sakramentalne „TAK„? Okazuje się, że nie dowiemy się niczego na jego temat z nowego filmu o aktorce. Miłością jej życia i wymarzonym partnerem był Jarosław Bieniuk, ale to nie z nim miała ślub.

Zanim Anna Przybylska poznała piłkarza Jarosława Bieniuka, miała za sobą niezbyt udane miłośne przygody. Jedną z nich było małżeństwo, które stało się rzeczywistością, gdy Anna miała za sobą jedynie 20 lat życia. Skradł jej wówczas serce starszy o cztery lata Dominik Zygra, tenisista i przedsiębiorca z Trójmiasta. Poznali się na imprezie. Była to z jego strony miłość od pierwszego wejrzenia.

Anna Przybylska została jego mężem zaledwie po niecałym roku spotykania się. Do dziś można znaleźć w mediach raczej bardzo skromne informacje o niezbyt hucznym ślubie. Podobno nie było nawet wesela. Cała uroczystość była krótko mówiąc wyjątkowo skromna i tradycyjna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Adamska (@rockowa92)

Dominik Zygra. Mąż Anny Przybylskiej. Co o nim wiadomo?

Pobrali się 24 czerwca 2000 roku w kościele w Gdyni. Nie zdecydowali się na organizację wesela. Cała uroczystość zaślubin ograniczyła się podobno do wizyty członków najbliższej rodziny. Jak potwierdziła w książce matka zmarłej aktorki, nie było ani tańców, ani hulanek.

Dominik Zygra miał poznać Anię przez wspólnych przyjaciół. Kto czytał biografię aktorki, ten wie, że Przybylska czuła w głębi duszy, że jej celem numer jeden w życiu są rodzina, dzieci i prawdziwa miłość. Spieszyła się z tym, o czym świadczy między innymi ślub w tak młodym wieku.

Wszystko wyglądało jak w bajce. Ślub, zakup mieszkania na kredyt. Nie minął rok od ślubu, a Przybylska stwierdziła, że chce rozwodu. Związek z Dominikiem nie przetrwał próby i do rozstania doszło, choć nie było to łatwe.

Przybylska uwolniła się od związku z Dominikiem dopiero po prawie dwóch latach batalii w sądzie. Jeszcze w jego trakcie poznała piłkarza Jarosława Bieniuka, co dodatkowo skomplikowało proces rozwodowy. Sama Anna mówiła wówczas, że ślub był szybko w obawie o to, że nie znajdzie sobie odpowiedniego mężczyzny. Wspominała też w rozmowie z „Panią„, że miłości szukała na siłę.

Jarosław Bieniuk był partnerem Anny Przybylskiej do końca jej dni. Udało jej się urodzić troje dzieci. Związek ten był strzałem w dziesiątkę. Niestety zabrała ją z tego świata okrutna choroba.

7 października miał premierę film pt. „Ania„. Nie znajdziemy w nim jednak informacji na temat jedynego małżeństwa Anny Przybylskiej.

Źródło: Pomponik, Blask, Pani, Elle

putin mobilizacja wojsk memy

Władimir Putin znów okłamał cały świat? Mówił jedno, zrobił drugie. Na zimę zaplanował…

mohito zwrot ile dni

Mohito. Zwrot towaru. Ile dni się czeka? Czy można oddać odzież bez paragonu?