w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF

Kim jest Dominik Zygra, mąż Anny Przybylskiej? To z nim wzięła ślub mając zaledwie 20 lat

Anna Przybylska miała tylko jednego męża. Był nim właśnie Dominik Zygra. Co wiemy o nim? Kim był pierwszy mąż zmarłej na raka aktorki?

dominik zygra tenisista mąż anny przybylskiej
Fot. Instagram; biografia Anny Przybylskiej

Dominik Zygra to mało znana osoba nawet tym, którzy śledzili losy zmarłej kilka lat temu na raka trzustki aktorki. Okazuje się, że to pierwszy i jedyny mąż Anny Przybylskiej. Co wiemy o mężczyźnie, z którym zdecydowała się ona wziąć ślub w tak młodym wieku?

Film. Anna Przybylska i jej jedyny mąż. Nie ma nic o nim w nowej produkcji

Kim jest tajemniczy mężczyzna, któremu Anna Przybylska powiedziała w wieku zaledwie 20 lat sakramentalne „TAK„? Okazuje się, że nie dowiemy się niczego na jego temat z nowego filmu o aktorce. Miłością jej życia i wymarzonym partnerem był Jarosław Bieniuk, ale to nie z nim miała ślub.

Zanim Anna Przybylska poznała piłkarza Jarosława Bieniuka, miała za sobą niezbyt udane miłośne przygody. Jedną z nich było małżeństwo, które stało się rzeczywistością, gdy Anna miała za sobą jedynie 20 lat życia. Skradł jej wówczas serce starszy o cztery lata Dominik Zygra, tenisista i przedsiębiorca z Trójmiasta. Poznali się na imprezie. Była to z jego strony miłość od pierwszego wejrzenia.

Anna Przybylska została jego mężem zaledwie po niecałym roku spotykania się. Do dziś można znaleźć w mediach raczej bardzo skromne informacje o niezbyt hucznym ślubie. Podobno nie było nawet wesela. Cała uroczystość była krótko mówiąc wyjątkowo skromna i tradycyjna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Adamska (@rockowa92)

Dominik Zygra. Mąż Anny Przybylskiej. Co o nim wiadomo?

Pobrali się 24 czerwca 2000 roku w kościele w Gdyni. Nie zdecydowali się na organizację wesela. Cała uroczystość zaślubin ograniczyła się podobno do wizyty członków najbliższej rodziny. Jak potwierdziła w książce matka zmarłej aktorki, nie było ani tańców, ani hulanek.

Dominik Zygra miał poznać Anię przez wspólnych przyjaciół. Kto czytał biografię aktorki, ten wie, że Przybylska czuła w głębi duszy, że jej celem numer jeden w życiu są rodzina, dzieci i prawdziwa miłość. Spieszyła się z tym, o czym świadczy między innymi ślub w tak młodym wieku.

Wszystko wyglądało jak w bajce. Ślub, zakup mieszkania na kredyt. Nie minął rok od ślubu, a Przybylska stwierdziła, że chce rozwodu. Związek z Dominikiem nie przetrwał próby i do rozstania doszło, choć nie było to łatwe.

Przybylska uwolniła się od związku z Dominikiem dopiero po prawie dwóch latach batalii w sądzie. Jeszcze w jego trakcie poznała piłkarza Jarosława Bieniuka, co dodatkowo skomplikowało proces rozwodowy. Sama Anna mówiła wówczas, że ślub był szybko w obawie o to, że nie znajdzie sobie odpowiedniego mężczyzny. Wspominała też w rozmowie z „Panią„, że miłości szukała na siłę.

Jarosław Bieniuk był partnerem Anny Przybylskiej do końca jej dni. Udało jej się urodzić troje dzieci. Związek ten był strzałem w dziesiątkę. Niestety zabrała ją z tego świata okrutna choroba.

7 października miał premierę film pt. „Ania„. Nie znajdziemy w nim jednak informacji na temat jedynego małżeństwa Anny Przybylskiej.

Źródło: Pomponik, Blask, Pani, Elle

ting hiafen największe piersi na świecie

Ting Hiafen ma 17 lat i gigantyczny biust. To prawdopodobnie największe piersi na świecie

mohito zwrot ile dni

Mohito. Zwrot towaru. Ile dni się czeka? Czy można oddać odzież bez paragonu?