w ,

Mohito. Zwrot towaru. Ile dni się czeka? Czy można oddać odzież bez paragonu?

Jeśli zdecydujemy się zwrócić towar zakupiony w tej sieci odzieżowej, nie będzie z tym żadnego kłopotu. Jakie obowiązują zasady? Wyjaśniamy.

mohito zwrot ile dni
Fot. LPP / biuro prasowe

Mohito jest jedną z popularniejszych w Polsce marek odzieżowych z portfolio LPP. Projektanci tworzą dla niej produkty, które są zbieżne z najświeższymi trendami modowymi na świecie. Nie zawsze jednak każdy zakup może być udany. Jakie zatem wygląda w Mohito zwrot towaru zakupionego online lub stacjonarnie?

Zwrot Mohito. Ile dni na zwrot towaru? Jakie są zasady?

Mohito to jedna z pięciu popularnych sieciówek w Polsce należących do LPP. O ile w Cropp czy House znajdziemy odzież dla młodszych klientów, oferta marki Mohito skierowana jest raczej dla kobiet zainteresowanych niedrogą miejską elegancją. Panie, które cenią sobie odwagę, kochają życie i są pewne siebie, bez problemu znajdą tam coś dla siebie.

Jeżeli jednak zakup nam się nie udał, a zamówione produkty nie spełniają naszych oczekiwań, mamy 30 dni od daty otrzymania zamówienia na dokonanie bezpłatnego zwrotu. Zwrotu Mohito w salonie stacjonarnym czy sklepie internetowym? Nie ma to znaczenia. W obu przypadkach ubrania można oddać bez podawania przyczyny tej decyzji.

Sklep odda nam pieniądze tą samą metodą, jaką za towar płaciliśmy podczas zamawiania. Środki zostaną nam więc zwrócone na kartę lub przelewem na konto w banku. Jeśli płaciliśmy gotówką, otrzymamy również gotówkę do ręki. Wyjątek stanowi płatność kartą podarunkową. W tym przypadku pieniądze zostaną nam oddane również jako zasilenie takiej karty.

InPost zwrot Mohito

Istnieje wiele form zwrotu towaru. Lubisz paczkomaty? Wybierz opcję „zwrot przez paczkomat” i wypełnij formularz zwrotu. Po wypełnieniu formularza otrzymamy kod niezbędny do nadania paczki. Kod jest ważny jednak tylko 14 dni.

Pamiętajmy o tym, aby towar posiadał przymocowane oryginalne metki i oznaczenia.

DPD Mohito

W przypadku tej opcji zwrotu należy wypełnić formularz zwrotu znajdujący się w panelu klienta w zakładce „Moje zamówienia„. Odpowiednio zabezpieczoną i zapakowaną odzież najlepiej zapakować do oryginalnego pudełka

Jeśli nie mamy paragonu, do paczki wkładamy kartkę z numerem zamówienia. Podobnie jak w przypadku kuriera InPost, kurier DPD będzie posiadał etykietę adresową i naklei ją na przesyłkę. Pamiętajmy o tym, aby towar posiadał przymocowane oryginalne metki i oznaczenia.

Zwroty przez DHL Parcel

DHL Parcel to sieć punktów partnerskich DHL, które umożliwiają wygodne nadania i odbiory przesyłek w sklepach spożywczych sieci Żabka, salonikach prasowych Inmedio i na stacjach benzynowych. Również tą metodą można zwrócić niechciane ubrania z Mohito.

Mohito. Zwrot towaru w sklepie stacjonarnym

Bez problemu możemy dokonać zwrotu odzieży w sklepie stacjonarnym w najbliższej galerii handlowej. Wystarczy numer zamówienia. Towar oddajemy bez żadnego opakowania, czyli luzem.

Istnieje jeszcze kilka innych opcji na zwrot towaru Mohito. Szczegóły i obowiązujące zasady są szczegółowo opisane na stronie sklepu. Nie zapominajmy o tym, aby oddawany towar posiadał oryginalne metki i oznaczenia.

Mohito. Reklamacje bez paragonu?

Jeśli kupiliśmy towar, który nam się podoba i nie chcemy go oddawać, ale na przykład jest wadliwy, możemy go zareklamować. Wadliwy towar z Mohito może zostać odebrany przez kuriera z naszego domu. Wystarczy wypełnić formularz reklamacyjny, który bez trudu znajdziemy w zamówieniu dokonanym przez internet w sekcji „Reklamacja„.

Jeśli nie mamy paragonu bądź faktury, wystarczy numer zamówienia. Należy też do paczki włożyć opis wady i powody złożenia reklamacji. Nie musimy się też martwić o etykietę na paczkę. Kurier przygotuje ją za nas. Jeśli chcemy reklamować towar nie korzystając z tej opcji, możemy sami nadać paczkę, za którą musimy jednak zapłacić sami.

Taką przesyłkę wysyłamy samodzielnie na adres: LPP S.A. MOHITO, Panattoni Park Tricity South II, Będzieszyn 103, 83-000 Będzieszyn

Jeżeli mieszkamy blisko galerii handlowej, w której jest sklep stacjonarny Mohito, również możemy tam złożyć reklamację. Wystarczy podać obsłudze numer zamówienia. Formularz reklamacyjny wypełni wspólnie z klientem personel.

Mohito nieustannie śledzi to, co dzieje się w modzie na całym świecie i ściąga te pomysły i inspiracje do Polski. Klasyczne, ale jednocześnie nowoczesne fasony i kroje, wzbogacone o ciekawe barwy to coś, co na pewno każda z Pań znajdzie w tym sklepie. Dlatego mamy nadzieję, że zwrotów będzie jak najmniej.

dominik zygra tenisista mąż anny przybylskiej

Kim jest Dominik Zygra, mąż Anny Przybylskiej? To z nim wzięła ślub mając zaledwie 20 lat

gosia andrzejewicz ufo

Polska artystka widziała UFO nad Warszawą. Pokazała film. „Coś przeleciało obok mojego okna”