w ,

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Radio ZET: Duda nie żyje. Tragiczny wypadek. Wracał z kongresu ICOI

Fatalny wypadek w USA. W trakcie powrotu z kongresu ICOI zginął Mariusz Duda, wybitny polski stomatolog. Informację podało Radio ZET.

Nie żyje. Mariusz Duda. Jak podali dziennikarze Radia ZET, polski wybitny lekarz stomatolog zginął w USA. Do tragicznego wypadku doszło, gdy medyk wracał z kongresu ICOI.

Wypadek w USA. Zginął wybitny polski stomatolog

Stacja Radio ZET podała tę informację krótko po godz. 16. Informację o śmierci jednego z najlepszych polskich stomatologów podała za pośrednictwem Facebooka między innymi klinika Duda Clinic. Popłynęły też kondolencje i słowa żalu ze strony członków Polskiego Towarzystwa Implantologicznego. Zmarły był prezesem tej organizacji od 6 lat.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym w wypadku samochodowym zginął tragicznie dr n. med. Mariusz Duda. Wracał z Kongresu ICOI w Las Vegas. […] Wybitny wizjoner, mentor, klinicysta, szef, przyjaciel, wspaniały człowiek – napisali pracownicy College of Dental Medicine DUDA Clinic.

Był wizjonerem, który wierzył w praktykę. Klinicystą z duszą nauczyciela i naukowca. Generował chaos, ale był świetny w jego ogarnianiu. Był optymistą i do końca wierzył w swoją szczęśliwą gwiazdę. Kochał Synów, lubił samochody, pracował i bawił się równie intensywnie. Był człowiekiem wielkiej wiary – czytamy w oświadczeniu Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Zmarły był doktorem nauk medycznych. Obronił się w 1990 roku. Był wybitną postacią medycyny, która zrobiła międzynarodową karierę. Autor około 100 publikacji naukowych i 70 wykładów. Często cytowano go w zagranicznej prasie poświęconej medycynie.

gigantyczna dziura w budżecie deficyt sektora stan kasy państwa minister finansów kościński

Ujawniono realne dane o stanie polskiego budżetu. Jest zapis o niewypłacalności. Nie udało się ukryć…

Siergiej Szojgu podjął decyzję. Rosjanie mają zielone światło. „Nadchodzi decydujący moment wojny”