w

Nie żyje 35-letni Polak walczący na Ukrainie. Polska straciła na froncie kolejnego ochotnika

W czasie walki z Rosjanami na Ukrainie zginął drugi ochotnik z Polski. To 35-letni Daniel. Nie wiadomo nic więcej na temat okoliczności śmierci.

polacy walczący na ukrainie
Fot. Visegrad24; Sytuacja na linii Rosja-Ukraina jest coraz bardziej napięta. Co z Polską? / 2021.12.06 Jaryłówka | Spotkanie Premiera z funkcjonariuszami pełniącymi służbę na polsko-białoruskiej granicy Unii Europejskiej. Fot: Adam Guz/KPRM

35-letni Daniel był jednym z polskich ochotników biorących udział w wojnie na Ukrainie. Wczoraj pojawiła się informacja, że zginął w walce. To kolejny Polak-ochotnik, który zginął na tej wojnie.

Nie żyje polski żołnierz. Walczył na Ukrainie jako ochotnik

35-letni Daniel to kolejny polski ochotnik, który stracił życie na wojnie z Rosją. 11 listopada podczas misji zwiadowczej w okolicy obwodów charkowskiego i ługańskiego zginął inny polski ochotnik, który był trzecią polską ofiarą. Wygląda więc na to, że dziś mamy potwierdzenie zgonu czwartego żołnierza z Polski.

Polacy z Międzynarodowego Legionu Obrony Terytorialnej Ukrainy walczą na pierwszych liniach frontu. Legion ten został utworzony przez prezydenta Ukrainy w związku z dużym zainteresowaniem udziałem w wojnie wśród żołnierzy i weteranów z różnych krajów świata.

W drugiej połowie lipca ofiarą wojny padł polski zawodnik MMA Tomasz Walentek. Był uczestnikiem wielu amatorskich walk między innymi w Gliwicach.

klinika budzik dla doroslych

Burbonik.pl partnerem gali XII Premiery Kalendarza gwiazd na rzecz Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk

trzecia dawka szczepionki pfizera skutki uboczne pfizer moderna astrazeneca badania szczepienia

Czwarta dawka Pfizera. Skutki uboczne już znane. Znamy pierwsze wyniki badań