w , ,

Ludzie w kinach wymiotują. „Facet za mną zemdlał…” Nowy horror z klaunem już w grudniu

Wszyscy chyba znają klasyk o klaunie, który zabija. W internecie krążą relacje o wymiotujących na salach kinowych widzach. Wszystko przez nowy horror.

the terrifier 2 trailer
Fot. Terrifier 2. Photo: Bloody Disgusting/Courtesy Everett Collection

Filmów o złowrogich klaunach było już wiele. Niby nic nowego, ale nowy horror z klaunem w roli głównej szokuje bardziej, niż znany nam klasyk Stephena Kinga. Mówiąc, że jest szokujący, to jak nic nie powiedzieć. Pojawiają się doniesienia, że ludzie w trakcie seansu w kinie wymiotują.

Terrifier 2. Trailer jest szokujący, w kinach pojawiały się karetki pogotowia

Nowy horror z klaunem już niebawem w Polsce. Po kilku dniach emisji nowego horroru pod tytułem „Terrifier 2” w sieci pojawiły się komentarze, które wskazują, że w kinach w czasie seansów dzieje się coś niepokojącego. Nowy horror, a konkretnie sequel poprzednika z 2016 roku, spowodował, że ludzie na salach kinowych dosłownie mdleją i wymiotują.

Facet za mną zemdlał i oparł się na moim krześle, inny wyszedł, bo nie czuł się dobrze. Podsłuchałem go i wychodząc drzwiami teatru usłyszałem faceta ciężko i głośno wymiotującego w kinowej łazience – napisał jeden z użytkowników Twittera po tym, jak 7 października wybrał się do kina.

Internauta napisał wprost, że ten film to „niesamowity krwawy bałagan„. Inni wrzucali w media społecznościowe zdjęcia sali kinowej, gdzie widać było ratowników z pogotowia, którzy przyjechali do osób, które mdlały. To bez wątpienia może być jeden z najbardziej okrutnych filmów w historii gatunku.

Leone: „Doniesienia o ludziach mdlejących i rzygających w kinach są prawdziwe”

Scenarzysta i reżyser Damien Leone przyznał w jednym z wywiadów, że „nie chce, aby ludzie mdleli i doznawali obrażeń podczas filmu”. Wygląda jednak na to, że stworzył dzieło, które wywołuje skrajne reakcje. Wiele seansów w USA skończyło się wizytą karetek pogotowia. Najgorsze reakcje wywołała szczególnie jedna scena zwana „sceną w sypialni„.

Odniósł się również do doniesień o reakcjach na Twitterze. – Do wszystkich mówiących, że doniesienia o ludziach mdlejących i rzygających podczas seansów Terrifiera 2 to chwyt marketingowy, przysięgam, że tak nie jest – stwierdził Leone.

Film niebawem pojawi się w Polsce, ale ze względu na to, jak krwawy to obraz, nie pojawi się w całym kraju. Dzieło będzie można sprawdzić podczas dedykowanych pokazów w ramach festiwalu horrorów Splat! Film Fest pod koniec października. Festiwal odbędzie się tylko w warszawskiej Kinotece i wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty.

Od premiery 6 października zdążył zarobić w amerykańskich kinach blisko 2,5 miliona dolarów. Czy przyjmie się i u nas? Zanim to nastąpi, zachęcamy widzów o mocnych nerwach do obejrzenia trailera poniżej.

przegędza ksiądz nagranie

Szokujące nagranie z kościoła. Ksiądz oburzył parafian. Wygłosił listę kulinarnych zachcianek

mięso roslinne skład

WHO o roślinnych zamiennikach mięsa. Amatorom takich potraw grożą poważne choroby