w ,

WTFWTF

Pijany ksiądz na pogrzebie. Nie był w stanie dokończyć ceremonii. Nagranie ujawniono w sieci

Do zadziwiającego zdarzenia doszło w Gdańsku na jednym z cmentarzy. Wyraźnie niedysponowany ksiądz odprawiał ceremonię pogrzebową. Upadł na grób.

pijany ksiądz na pogrzebie gdańsk
Fot. Twitter / trojmiasto.pl / tvn24

Ksiądz, który prowadził nabożeństwo pogrzebowe na gdańskim cmentarzu, nie był w stanie nie tylko mówić, ale też ustać na nogach. W końcu po tym, jak przewrócił się na świeży grób, został wyprowadzony z cmentarza. Nagranie pojawiło się w sieci i stało się hitem.

Gdańsk. Pijany ksiądz na pogrzebie. Film hitem internetu

Jak czytamy w mediach, po tym bulwersującym zdarzeniu, do którego doszło na jednym z cmentarzy w Gdańsku, ksiądz został natychmiast odsunięty od duszpasterstwa. Skierowano go też na leczenie. Kontrowersyjny pochówek miał miejsce 1 grudnia na cmentarzu Łostowickim.

Jak podały media, księdzu udało się rozpocząć całą ceremonią, lecz jej nie dokończył. Świadkowie wyczuli od niego silną woń alkoholu. W dodatku kropidło pomylił z mikrofonem, a wcześniej pomylił groby. W pewnym momencie miał na jeden z nich upaść.

Zdaniem rodziny, której bliskiego chowano tego dnia, duchowny z każdą minutą mówił coraz bardziej niewyraźnie. W pewnym momencie podjęto decyzję, aby przerwać pogrzeb i księdza z cmentarza wyprowadzić. Nagranie szybko pojawiło się w sieci, w tym między innymi na portalu YouTube.

Duchowny odsunięty od kapłaństwa. Rodzina zszokowana

Rzecznik archidiecezji gdańskiej ksiądz kanonik Maciej Kwiecień ujawnił, że z decyzją o odsunięciu duchownego od duszpasterstwa się nie wstrzymywano. Zapadła ona jednogłośnie. Potwierdził też doniesienia portalu regionalnego trojmiasto.pl, że ksiądz był w trakcie pogrzebu w stanie wskazującym.

Rodzina zmarłego jest w szoku i twierdzi, że czasu się już nie cofnie. Trauma pozostanie. Proboszcz parafii przeprosił i wyraził żal, że doszło do takiego zdarzenia. Obiecał modlitwę za duszę zmarłego.

Źródło: trojmiasto.pl, twitter, tvn24

kot ugryziony przez owada

Z nosa małego kotka wyciągnęli coś okropnego. Nagranie trafiło do internetu

sms wezwanie do zapłaty

Taki SMS może dostać każdy z nas. Wzywają do zapłaty zaległości. Kto za tym stoi?