w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Stan zdrowia prezesa PiS jest niepokojący? Rodzina reaguje. „Nie ma już tyle siły”

Rodzina zabrała głos w sprawie doniesień o słabnącej kondycji prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Na zarzuty opozycji odpowiedział jego kuzyn.

kaczyński zasnął na konferencji stan zdrowia jan maria tomaszewski
Zdrowie prezesa PiS coraz częściej jest komentowane przez dziennikarzy i internautów. Fot. YouTube / RMF FM (screen)

Od ostatniej konferencji na temat wojska, opozycja coraz głośniej komentuje stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Zdaniem przeciwników politycznych szefa PiS ma on poważne kłopoty i powinien odejść z polityki. Jako dowód wskazali nagranie, na którym Kaczyński zasypia podczas spotkania z mediami.

Jarosław Kaczyński. Jaki jest jego stan zdrowia?

Podczas jednej z ostatnich konferencji z udziałem prezesa Prawa i Sprawiedliwości widać było, jak przysypia. To spowodowało, że po stronie opozycji pojawiły się pytania o stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Sprawa wywołała lawinę komentarzy również po stronie internautów.

O aktualny stan zdrowia i samopoczucie prezesa PiS media zapytały kuzyna Jarosława Kaczyńskiego. Jego zdaniem informacje na temat upadku prezesa na zdrowiu są przesadzone i nie znajdują żadnego uzasadnienia.

Konferencja, która wywołała niepokój, miała miejsce 26 października. Szef PiS ramię w ramię z ministrem obrony prezentował główne zapisy ustawy o obrzasnął.onie ojczyzny. W pewnym momencie zaczął zasypiać mimo bardzo ważnych kwestii poruszanych podczas spotkania z dziennikarzami.

Ostra reakcja kuzyna Kaczyńskiego. „To opozycja jest chora”

Wydarzenie to spowodowało, że wszyscy zaczęli pytać o stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Opozycja poszła o krok dalej i myślała nawet o postulacie, aby ujawnić Polakom szczegółowy raport na temat stanu zdrowia szefa PiS i – według nich – najważniejszego polityka w kraju.

@burbonikplJarosław Kaczyński przysypia podczas konferencji prasowej.♬ dźwięk oryginalny – Burbonik.pl

Czy rzeczywiście ze zdrowiem szefa Zjednoczonej Prawicy dzieje się cokolwiek, co powinno wywołać strach i lęk? Kuzyn Kaczyńskieg ostro zareagował na te docinki ze strony opozycji i w rozmowie z „Super Expressem” ujawnił, że nie ma powodów do niepokoju.

Jarek jest całkowicie zdrowy, to opozycja totalna jest chora i przegina. Jarek Kaczyński nie jest chory, jest bardzo zdrowy – zapewnił wszystkich Jan Maria Tomaszewski. Z kolei Ryszard Terlecki powiedział, że możliwe, że tego dnia prezes PiS po prostu był bardziej zmęczony. Mimo to uważa, że jak na swój wiek jest w bardzo dobrej formie.

Innego zdania jest prof. Antoni Dudek. Uważa, że „Kaczyński nie ma już tyle siły, ile miał sześć lat temu, gdy przejmował władzę„. Szef PiS ma nie tylko swoje lata, ale też problemy natury ortopedycznej. Zdaniem eksperta stan zdrowia prezesa będzie budziło zainteresowanie coraz częściej.

Dwa lata temu przebywał w szpitalu, gdzie wszczepiono mu endoprotezę w kolanie. Zabieg odbył się za późno, bo dla Kaczyńskiego ważniejsza była kampania wyborcza.

Źródło: se.pl, Radio ZET

putin grozi polsce wojną

Kto kazał Putinowi zaatakować Ukrainę? Ujawniono nazwiska pomysłodawców inwazji

iwona wieczorek przełom

Ciało Iwony Wieczorek znaleziono pod Gdańskiem? Potworne odkrycie na jednej z działek