w

Nie żyje 55-letnia polityk Lewicy. Zmarła po ciężkiej chorobie. „Wyrazy głębokiego współczucia”

Po długiej i ciężkiej chorobie zmarła 55-letnia polityk Lewicy pochodząca z woj. śląskiego. W internecie sypią się kondolencje i wyrazy współczucia.

Nie żyje 55-letnia radna Sejmiku Województwa Śląskiego. O jej śmierci poinformował marszałek woj. śląskiego Jakub Chełstowski, który jednocześnie złożył wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłej. Jak napisał, „to była wspaniała osoba, która zawsze kierowała się troską o sprawy regionu”.

Nie żyje Gabriela Łacna – radna Lewicy ze Śląska

Radna została w roku 2021 tymczasowo usunięta z ugrupowania Nowa Lewica przez Włodzimierza Czarzastego – lidera partii. Wraz z nią usunięci z partii zostali Marek Balt i Rafał Porc. O sprawie zrobiło się wówczas głośno, ponieważ wyszło na jaw, że w tamtym czasie radna już przebywała w szpitalu i leczyła się na oddziale onkologicznym.

Aktualnie Koalicja Obywatelska, PSL i Nowa Lewica mają po zsumowaniu 25 głosów przy 19 głosach Prawa i Sprawiedliwości. W ostatnich miesiącach zmarła radna Gabriela Łacna nie uczestniczyła w sesjach z powodu choroby. Mandat uzyskany z listy SLD Łacna piastowała od 2019 r.

Gabrielę Łacną zastąpi nowy radny – Grzegorz Sikorski z Częstochowy. Aktualnie pełni on funkcję dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Pogrzeb zmarłej radnej Lewicy zaplanowano na 27 grudnia w kościele św. Marcina w Kłobucku.

jajecznica przepis magdy gessler

Robiąc jajecznicę wszyscy popełniamy te błędy. To dlatego nie smakuje tak jak powinna

teresa lipowska wiek choroba

Ile emerytury z ZUS dostaje Teresa Lipowska? Seriale trzymają ją przy życiu. „Miałabym biedę”