w

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

Szokujące wieści z Sejmu! Nie żyje znany poseł. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie

Nie żyje partyjny kolega i dawny przyjaciel nieżyjącego już lidera „Samoobrony” Andrzeja Leppera. Były poseł odszedł po długiej i cięzkiej chorobie w wieku 75 lat.

Jak poinformowali dziennikarze portalu Wirtualna Polska, 20 grudnia w wieku 75 lat odszedł był poseł i lider „Samoobrony” Lech Kuropatwiński. O zgonie polityka i byłego przyjaciela śp. Andrzeja Leppera poinformował media Związek Zawodowy Rolnictwa „Samoobrona”.

Nie żyje lider Samoobrony i były poseł na Sejm RP

Polityk „Samoobrony” zmarł w wyniku długiej i ciężkiej choroby krótko przed Bożym Narodzeniem. Swoje ostatnie dni spędził w bydgoskim szpitalu. Polityk i były przewodniczący Związku Zawodowego Rolnictwa „Samoobrona” zostanie pochowany 27 grudnia.

Lech Kuropatwiński był jednym z liderów partii „Samoobrona” (były koalicjant Prawa i Sprawiedliwości w latach 2005-2007) w okresie od 2012 do 2022 roku. Polityk odszedł w wieku 75 lat, a powodem była długa i ciężka choroba.

Kuropatwiński urodził się w 1947 roku w Grodnie. W 1978 roku został absolwentem Studium Zawodowego w Kowalu. Przez większość swojego życia związany był z rolnictwem, prowadził też własną firmę. Od 1970 do 1989 roku był też członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Do „Samoobrony” Andrzeja Leppera wstąpił w 1997 roku, by w latach 2001-2007 pełnić urząd posła na Sejm z ramienia tego ugrupowania. osłem z ramienia Samoobrony RP. Zasiadał też w Komisji Ochrony Środowiska oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

pies w kurtce

Pies ubrany w kurtkę pozostawiony pod sklepem. Zaskakująca prawda kryjąca się za zdjęciami

Tragiczna wiadomość w środku świąt. Zmarł uwielbiany polski aktor. Miał 70 lat