w

WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

PILNE. Tragiczny koniec głośnego zaginięcia. Policja odnalazła zwłoki. Należą do…

Policja prawdopodobnie odnalazła zwłoki poszukiwanego zaginionego 24 grudnia Macieja R. z Bałdowa. Ciało znaleziono w kanale melioracyjnym.

Zaginiony w Boże Narodzenie Maciej R. z Bałdowa prawdopodobnie nie żyje. To smutny finał głośnej sprawy zaginięcia 29-latka. Ciało znaleziono w kanale melioracyjnym pomiędzy Bałdowem a Knybawą.

Tragiczny finał poszukiwań 29-latka. To Maciej z Bałdowa

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez stację Radio ZET, w czwartek 29 grudnia policji udało się odnaleźć zwłoki mężczyzny. To prawdopodobnie poszukiwany od 24 grudnia Maciej R. z Bałdowa. Szczątki leżały w kanale melioracyjnym.

Informację potwierdziła również Komenda Powiatowa Policji w Tczewie. Oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma, ale wiele wskazuje na to, że to tylko kwestia czasu. Mieszkaniec Bałdowa zaginął w Wigilię tuż przed północą. Wyszedł z domu i od tamtej pory nie wrócił.

Co ciekawe, mężczyzna mimo zimowej aury nie zabrał ze sobą niczego poza laptopem. Nie miał ciepłych ubrań, telefonu oraz dokumentów.

Dzisiaj [czwartek 29.12 – przyp. red.] o godzinie 10 policjanci wraz ze strażakami znaleźli w kanale melioracyjnym zwłoki najprawdopodobniej zaginionego 29-latka. Na miejscu pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Funkcjonariusze wykonali oględziny, policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną. Policjanci cały czas pracują nad tą sprawą i szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia – poinformował oficer prasowy KPP w Tczewie.

100 tys. nauczycieli do zwolnienia

100 tys. nauczycieli w Polsce straci pracę. Przed nami masowe cięcia etatów w oświacie

uokik przeszukanie mieszkania zmiana przepisów policja urząd ochrony konkurencji i konsumentów zgoda sądu

Bez pytania wejdą nam do mieszkań? Niepokojące zmiany w ustawie wzbudzają kontrowersje