w ,

Jackowski wskazał, gdzie jest ciało Iwony Wieczorek? Policja przeszukuje plażę w Sopocie

Policja od paru dni przeszukuje teren Zatoki Sztuki w Sopocie. Na miejscu pojawiła się koparka i mobilne laboratorium. Czy to tu ukryto zwłoki zaginionej dziewczyny?

iwona wieczorek jackowski
Fot. YouTube / Dzidek Teraz (screen)

Mało prawdopodobne, że zaginiona lata temu Iwona Wieczorek znajdzie się żywa. Obecnie wysiłki policji i śledczych skupiają się na tym, by odnaleźć jej ciało lub jakikolwiek ślad, który pozwoli na wskazanie winnych i ustalenie przebiegu zdarzeń sprzed lat. Chodzi o wyjaśnienie jednej z największych zagadek kryminalistycznych.

Jasnowidz Jackowski o Iwonie Wieczorek. Czy tam leży jej ciało?

Media od paru dni informują, że policja przeszukuje spory obszar plaży w Sopocie wokół dawnej Zatoki Sztuki (obecnie Nowa Zatoka). Sprawdzane są też okoliczne studzienki i połączenia kanalizacyjne. Na miejscu pojawiło się też ogromne sito oraz mobilne laboratorium kryminalistyczne. Czy ciało zaginionej Iwony Wieczorek zostało ukryte w okolicy sopockiego budynku?

Jakiś czas temu na temat tej głośnej sprawy głos zabrał najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski. On czuje się w takich sprawach jak ryba w wodzie, co wielokrotnie potwierdzała policja. W jednej z wizji bardzo dokładnie wskazał, gdzie mogą być zwłoki zaginionej dziewczyny. Nie miał jednak stuprocentowej pewności.

Policja od paru dni intensywnie rozkopuje sopocką plażę na lewo od Molo. Codziennie gromadzą się tam tłumy gapiów podziwiające tropiące psy, sita i koparki. Widok ten robi prawdziwe wrażenie, a osoby zainteresowane sprawą mają nadzieję, że matka zaginionej Iwony w końcu dowie się prawdy.

Iwona Wieczorek ostatni była widziana w nocy z 16 na 17 lipca 2010 r. Od tamtej pory nie ma po niej śladu poza jednym nagraniem z kamer monitoringu. Do tej pory – co wynika z wypowiedzi policji – żaden jasnowidz w żaden sposób nie pomógł w tym, aby sprawę wyjaśnić. Warto też wspomnieć, że Zatoka Sztuki w 2010 roku, gdy zaginęła Wieczorek, jeszcze nie istniała.

Zatoka Sztuki. Iwona Wieczorek – trwa szukanie śladów

Przy okazji informacji medialnej, że służby przeszukują położone w pobliżu dawnej Zatoki Sztuki studzienki kanalizacyjne, przypomniała niedawną wizję jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Na łamach gazety „Fakt” twierdził on, żeby skupić się na szukaniu ciała w kanałach. Mimo wszystko jasnowidz uznał, że „ciało nie istnieje„, a Wieczorek została zabita.

Kojarzy mi się, że jest w wodzie, gdzie jest krata, obudowane jest to wszystko betonowym jakimś stropem. Wygląda to na jakąś studzienkę prostokątną, nie okrągłą, kanał, gdzie jest częściowo podzielony kratą. Przepływa tam woda, tam są pręty podłużne i krata – powiedział dziennikarzom „Faktu” wizjoner.

Aktualnie jasnowidz Jackowski nie chce się już wypowiadać na temat tej sprawy. Jego zdaniem policja ciała nie odnajdzie. Poza tym istnieje konflikt między nim a matką zaginionej Iwony, która oskarżała wizjonera o skandaliczne wypowiedzi i styl pracy przy tej sprawie.

Krzysztof Jackowski od początku przestrzegał przed podniecanie się rzekomym przełomem w sprawie. Mediom powiedział, że obecnie woli się nie wypowiadać na ten temat. Odsyła do jednego z programów pt. „Interwencja” z jego udziałem. Dla jasnowidza z Człuchowa temat Iwony Wieczorek jest zamknięty i nie ma on zamiaru angażować się w sprawę w jakimkolwiek wymiarze.

Źródło: Pudelek, Onet

strajk w zus wypłaty emerytur rent co z 500 plus czternasta emerytura zwiazek zawodowy

Fatalne wieści dla przedsiębiorców. Nie będzie litości. Od 1 stycznia ZUS dociśnie każdego

benedykt xvi nie żyje

Benedykt XVI nie żyje. Emerytowany papież odszedł w wieku 95 lat