w ,

Eliza Tokarczyk. Kim jest żona Piotra Cugowskiego? Dziennikarka, o której wiemy niewiele

Wikipedia nic nam na jej temat nie powie. Co udało nam się ustalić na temat partnerki Piotra Cugowskiego? Oto najważniejsze informacje.

eliza tokarczyk dziennikarka piotr cugowski żona
Fot. Instagram / @piotrcugowski_official

Eliza Tokarczyk, żona Piotra Cugowskiego, to osoba, o której wiadomo niezbyt wiele. Partnerka życiowa słynnego piosenkarza nie udziela się bowiem w mediach społecznościowych. Kim jest żona Piotra Cugowskiego prywatnie i co robi w życiu zawodowym? Ile ma lat Eliza Tokarczyk?

Żona Piotra Cugowskiego. Co o niej wiemy? Niewiele

Eliza Tokarczyk prywatnie jest żoną znanego i lubianego piosenkarza Piotra Cugowskiego. Swojego wybranka poznała w 2000 roku. Para wzięła ślub w Archikatedrze Lubelskiej 25 października 2008 roku. Wówczas w mediach pokazało się kilka zdjęć, na których widać partnerkę Cugowskiego. Od tamtej pory nie pojawiła się na żadnej nowej fotografii.

Od tego czasu Eliza i Piotr tworzą szczęśliwe i zgodne małżeństwo. Żona znanego muzyka po ślubie pozostała przy swoim nazwisku, nazwisko męża dodając jedynie jako drugi człon. Kobieta faktycznie nazywa się więc Eliza Tokarczyk-Cugowska.

Para ma syna o imieniu Piotr. Kobieta urodziła go w 2011 roku, czyli 3 lata po ślubie. Ciekawostką jest, że Piotr Cugowski napisał dla swojego potomka utwór traktujący o relacjach ojca i syna. Piosenka nosi tytuł „Takich Jak My Nie Znał Świat„.

– Akurat ta piosenka jest o relacjach z moim synem. On ma osiem i pół roku i bardziej niż muzyka interesuje go piłka nożna, jest świetnym piłkarzem – mówił Piotr w wywiadzie udzielonym dla portalu Onet w 2019 roku

I choć synowi Elizy Tokarczyk i piosenkarza bliższy jest sport, to, jak podkreśla sam wokalista, muzyka jest częstym gościem w ich domu. Ile ma lat Eliza Tokarczyk? Niestety nie udało nam się też ustalić jej daty urodzenia.

Eliza Tokarczyk – dziennikarka Polsat

Kim jest Eliza Tokarczyk w życiu zawodowym? Niewiele osób wie, że partnerka Piotra jest dziennikarką telewizyjną. Wiadomo na pewno, że pracowała dla stacji Polsat, gdzie tworzyła program „Interwencja„. Jej zadaniem było robienie reportaży społeczno-interwencyjnych.

Poruszała w ich tematy dotyczące przestępstw, tragicznych rodzinnych historii oraz przeróżnych afer. Czym zajmuje się obecnie? Niestety nic na ten temat obecnie nie wiadomo.

Eliza Tokarczyk. Instagram nie istnieje. Żona Cugowskiego ceni sobie prywatność

Eliza Tokarczyk, podobnie jak jej mąż, bardzo ceni sobie swoją prywatność. Nie pokazuje się w mediach społecznościowych, nie ma Instagrama, nie zgadza się też na udzielanie wywiadów. Wszystkie informacje dotyczące swojego życia kobieta bardzo skutecznie ukrywa i nie dzieli się nimi w Internecie.

Próżno również szukać Elizy na zdjęciach dodawanych na Instagram Piotra Cugowskiego. Żona znanego wokalisty nie bryluje z nim także na ściankach i nie uczestniczy również w żadnych imprezach branżowych swojego męża. Prywatność jest dla niej niezwykle cenna.

Piotr Cugowski rozstał się z żoną? Nowa wybranka ma na imię Karolina

25 stycznia 2023 roku media obiegła dramatyczna wieść, że Piotr Cugowski rozstał się ze swoją żoną Elizą Tokarczyk, a miejsce w jego sercu zajęła tajemnicza Karolina. Artysta do tej pory nie zabrał głosu w tej sprawie i nie wiadomo nic na temat ewentualnego rozwodu.

Z nową wybranką piosenkarz miał już podobno pokazywać się publicznie. Oboje brali udział w sesji zdjęciowej na potrzeby kalendarza „Artyści zwierzakom”.

zwrot-kazar-termin-ile-dni-bez-paragonu

Kazar. Zwrot towaru. Ile dni się czeka? Zwrot bez paragonu i inne kwestie

anwa toyota aleja pokoju kraków

Skorzystaj z usług autoryzowanych dealerów Toyoty