w ,

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z USG. Dostała też kwiaty. Fani nie wiedzieli, jak zareagować

Fani nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli kilka dni temu na Instagramie młodej pięknej piosenkarki. Prawda jednak okazała się nieco inna, niż podejrzewano.

roxie węgiel w ciąży
Fot. Instagram / @roxie_wegiel

11 stycznia Roksana Węgiel wkroczyła z impetem w dorosłość. Urodziny obchodziła hucznie – dostała ogromne kwiaty oraz wiadomość od matki, która potem wywołała spore zamieszanie wśród fanów młodziutkiej gwiazdy.

Roksana Węgiel w ciąży? Zdjęcie z USG wywołało zamieszanie

Tak, ta mała Roxie Węgiel z programu rozrywkowego „The Voice Kids” ma już 18 lat. Jest pełnoletnia i z impetem wkracza w dorosłość. Nie patrzy na nic i osiąga wszystkie założone cele. Jest popularna, ma świetny głos i ma rzeszę fanów nie tylko w naszym kraju.

W dzień urodzin Roxie wywołała spore zamieszanie wrzuconym na swój profil na Instagramie zdjęciem z USG. Widać na nim płód. Fani nie mogli w to uwierzyć i myśleli, że młoda piosenkarka jest w ciąży. Okazało się, że prawda na temat tego zdjęcia jest nieco inna. Roxie nie mogła wymarzyć sobie lepszego prezentu na 18. urodziny.

Nic dziwnego, że taka była reakcja fanów. Nie kryli oni szoku z powodu tego zdjęcia. Najpierw dowiedzieliśmy się, że piosenkarka spotyka się ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem. Później na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie płodu z badania USG. Fani zaczęli łączyć kropki, ale coś im jednak nie wyszło.

Wzruszający prezent urodziny od mamy. „Moja mała dziewczynka jeszcze wczoraj…”

Na szczęście jest już po 18-stce Roxie Węgiel i wiemy już więcej na temat tajemniczego zdjęcia z USG. Gwiazdeczka zamieściła je na Instagramie, bo taki właśnie otrzymała prezent od swojej mamy z okazji wkroczenia w pełnoletniość. Zagadka nie była trudna do rozwiązania. Na zdjęciu jest… Roxie Węgiel, ale zanim przyszła na świat.

Moja mała dziewczynka jeszcze wczoraj… Dziś moja przyjaciółka i moja córka na zawsze ❤️❤️❤️. Gdziekolwiek. NIGDY NIE ZAPOMINAJ drogi z powrotem do domu… Nie mogę obiecać, że będę tu przez resztę Twojego życia, ale mogę obiecać, że będę Cię kochać przez resztę mojego ❤️ Kocham Cię na zawsze – napisała matka Roxie na swoim profilu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Węgiel (@wegieledyta)

Wpis mamy Roksany Węgiel wywołał spore poruszenie i wzruszenie wśród fanów młodej gwiazdy. Posypała się lawina komentarzy. – Och jaka szkoda, że te nasze dzieci rosną. Są takie słodkie kiedy są małe – napisała jedna z internautek. – Macie Państwo wspaniałą córkę. Dużo dobrego dla niej – czytamy na profilu mamy Roxie.

dniepr ukraina miasto

Rosja zaatakowała Dniepr i Kijów. Wyciekło nagranie, słychać przerażające krzyki cywilów

lewandowski autograf maticzeka

Lewandowski wściekł się na kibica. Filmik ma już 2 mln odsłon. Poszło o autograf