w

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF

Wałęsa pogrążony w żałobie. Zmarła kobieta bliska jego sercu. Pokazał zdjęcie

Były prezydent Polski pojechał pilnie do Włocławka, aby wziąć udział w nabożeństwie pogrzebowym. Zmarła bowiem bliska mu osoba.

wałęsa włocławek pogrzeb

Lech Wałęsa zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie z kościoła. Okazało się, że pojechał na pogrzeb do Włocławka (kujawsko-pomorskie), aby pożegnać bliską mu osobę. Po drodze zrobił sobie serię zdjęć z napotykanymi przechodniami.

Lech Wałęsa w żałobie. Stracił bliską osobę

W drodze do Włocławka na pogrzeb siostry. Jej ojciec i mój to rodzeni bracia – napisał na Facebooku były prezydent Lech Wałęsa. Na zdjęciu nie widzimy co prawda zmarłej mu siostry, ale zostało udostępnione zdjęcie z kościoła, gdzie odbywało się nabożeństwo pogrzebowe.

Po pogrzebie Wałęsa miał okazję zajrzeć na stację benzynową, gdzie od razu został rozpoznany przez Polaków. Ci chętnie pozowali do zdjęć z byłą głową państwa. Pod wpisem w mediach społecznościowych fani Wałęsy zamieścili kondolencje i słowa otuchy.

Kogo właściwie żegnał były prezydent? Zmarłą kobietą była jego stryjeczna siostra. Nie wszystkim jednak spodobało się zdjęcie z kościoła obok fotografii ze stacji benzynowej, gdzie w trakcie podróży na pogrzeb były prezydent pozował szeroko uśmiechnięty. Msza żałobna odbyła się w kościele Najświętszego Zbawiciela we Włocławku.

inflacja cpi co to jest

Spodziewa się tego już prawie połowa Polaków. Ekonomiści załamani. Nie mają żadnych złudzeń

iwona wieczorek żyje

Sprawa Iwony Wieczorek. „Tysiące śladów biologicznych”. Media ujawniły, co znaleziono w Zatoce Sztuki