w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje aktorka z serialu „Na Wspólnej”. Wcześniej odmówiła leczenia nowotworu

Nie żyje aktorka znana z wielu uwielbianych polskich produkcji serialowych. Grała między innymi w „Na Wspólnej” i „Przyjaciółkach” oraz „Na sygnale”.

Zmarła znana polska aktorka i reżyserka teatralna. W ostatnim czasie najczęściej mogliśmy podziwiać ją w serialach takich jak „Na Wspólnej”, „Przyjaciółki” oraz „Na Sygnale”. Miała 84 lata. Przyczyną śmierci była choroba nowotworowa.

Barbara Radecka nie żyje. Aktorka miała 84 lata

Odeszła w spokoju, w domu, u boku swojego męża, mojego dziadka Janusza, z którym spędziła aż 63 lata – ujawnił wnuk zmarłej aktorki. Po tym,. jak dowiedziała się, że choruje na raka, świadomie postanowiła zrezygnować z leczenia i odejść z tego świata po swojemu.

O śmierci aktorki dowiedzieliśmy się z komunikatu umieszczonego na stronie internetowej filmpolski.pl. Krewni aktorki poinformowali z kolei, że pogrzeb Barbary Katarzyny Radeckiej odbędzie się we wtorek, 31 stycznia, o godz. 12.30 na Cmentarzu Północnym. O zgonie artystki dowiedzieć się było można również z Facebooka rodziny.

Barbara Radecka przyszła na świat w 1938 roku – rok przed wybuchem II wojny światowej. Jednak jako artystka ujawniła się dopiero w 1989 roku, kiedy pojawiła się na planie serialu pt. „Odbicia„. Potem jej kariera potoczyła się błyskawicznie.

Aktorkę można było zobaczyć w produkcjach takich jak „Biała zapaść”, „Dziady”, „Plebania”, „Pitbull”, „W rytmie serca”, „Na sygnale”, „Przyjaciółki” czy „Na wspólnej”.

kaczyński na prezydenta

Smutny czas Kaczyńskiego. Po wyjściu ze szpitala spotkała go przykra niespodzianka

PILNE. Rosyjski okręt zmierza w kierunku USA. Na pokładzie mogą być rakiety Cyrkon