w ,

Cristiano Ronaldo. Dzieci i życie rodzinne słynnego piłkarza. Mało kto wie, że stracił syna

Czy jego potomstwo urodziła surogatka? Kim jest aktualna partnerka piłkarza? I dlaczego temat jego rodziny wzbudza aż tak ogromne emocje wśród fanów?

cristiano ronaldo dzieci żona syn nie żyje
Fot. Instagram / @cristiano

Cristiano Ronaldo to światowej sławy piłkarz, który znany jest z pewnością nie tylko fanom futbolu. O życiu zawodowym tego słynnego sportowca wiemy wszystko, ale czy to samo można powiedzieć o jego życiu prywatnym?

Co wiemy o rodzinie Cristiano Ronaldo? Dzieci – z kim je ma? Czy jego potomstwo urodziła surogatka? Kim jest aktualna partnerka piłkarza? I dlaczego temat jego rodziny wzbudza aż tak ogromne emocje wśród fanów? Na te oraz wiele innych pytań odpowiadamy w tym artykule.

Cristiano Ronaldo – ile ma dzieci?

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro urodził się 5 lutego 1985 roku w Funchal na Maderze. Portugalczyk swoją pasję do piłki nożnej realizował już w wieku 8 lat, a jego droga do kariery potoczyła się w zawrotnym tempie. Dziś piłkarz znany jest na całym świecie, a na swoim koncie posiada liczne międzynarodowe piłkarskie wyróżnienia.

Czy życie rodzinne Cristiano Ronaldo również jest pasmem samych sukcesów? Wygląda na to, że tak, ponieważ mężczyzna jest szczęśliwym ojcem pięciorga dzieci. Są to: syn Cristiano Junior – urodzony 17 czerwca 2010 roku, bliźniaki Mateo i Eva Maria – urodzeni 8 czerwca 2017 roku, córka Alana Martina – urodzona 12 listopada 2017 roku oraz córka Bella Esmeralda – urodzona w kwietniu 2022 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Z kim ma potomstwo Cristiano Ronaldo? Czy to surogatka urodziła mu dzieci?

Na temat pierwszej trójki dzieci znanego piłkarza krąży wiele plotek. Do dziś bowiem tożsamość ich matki (bądź matek) nie jest znana. Cristiano strzeże tych informacji jak oka w  głowie, nie pozwalając, by wyciekły do przestrzeni mediów.

Wiadomo tylko, że Cristiano Junior, Mateo oraz Eva Maria pochodzą od surogatki / surogatek. Nie wiadomo, czy była to jedna matka zastępcza, czy też piłkarz skorzystał z usług kilku, najprawdopodobniej dwóch, kobiet. Jeśli wierzyć plotkom, Ronaldo zapłacił fortunę, aby surogatki zgodziły się nosić i urodzić jego potomstwo.

Czy znany sportowiec wyjawi kiedyś nazwisko matki lub matek zastępczych? Biorąc pod uwagę ogromną dbałość o poszanowanie prywatności swojej rodziny, piłkarz nigdy nie zdradzi tego sekretu. Jak sam wspominał, w przyszłości tę informację chce przekazać swojemu najstarszemu synowi.

Pozostałą dwójkę dzieci Cristiano Ronaldo ma ze swoją obecną partnerką, Georginą Rodriguez, z którą zaczął się spotykać pod koniec 2016 roku. Wybranka serca słynnego piłkarza urodziła się 27 stycznia 1995 roku. Jest hiszpańską modelką i tancerką. Alana Martina oraz Bella Esmeralda są wynikiem miłości Ronaldo i Georginy.

Cristiano Ronaldo. Syn nie żyje, czyli wielka strata

18 kwietnia 2022 roku Cristiano Ronaldo poinformował o śmierci swojego dziecka. Piłkarz zrobił to za pośrednictwem profilu na Instagramie. Georigina Rodriguez była w ciąży bliźniaczej, ale los chciał, że jedno z dzieci – chłopiec – zmarło. Para wróciła do domu ze szpitala jedynie z córeczką – Bellą Esmeraldą.

Rozrywający serce wpis, opublikowany przez Ronaldo na jego koncie na Instagramie, brzmiał następująco:

Z najgłębszym smutkiem zawiadamiamy o odejściu naszego dziecka. To największy ból, jakiego może doświadczyć każdy rodzic. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć tę chwilę z odrobiną nadziei oraz szczęścia. Chcielibyśmy podziękować lekarzom i pielęgniarkom za okazaną opiekę i wsparcie. Jesteśmy zdruzgotani i prosimy o prywatność w tym bardzo trudnym czasie. Nasz chłopcze, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy Cię kochać.

Pod tym wpisem sportowiec otrzymał ogrom wsparcia od swoich fanów. Widać było, że ten okres był trudny nie tylko dla samego Cristiano, ale dotknął do głębi także wielbicieli piłkarza.

  • Wstrząsające wieści. Moje najgłębsze kondolencje dla Ciebie i całej Twojej rodziny.
  • To łamiąca serce informacja. Tak mi przykro z powodu Twojej straty, bracie. Moje myśli kierują się do Ciebie i Twojej rodziny.
  • Nasze serca są z tobą przyjacielu. Dużo siły w tym trudnym dla całej rodziny czasie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Słowa otuchy przesyłali piłkarzowi nie tylko fani, ale również inne sławy sportu, między innymi Pele.

– Mój przyjacielu, przesyłam ci moje modlitwy i moje kondolencje w tym bardzo trudnym czasie. Niech Bóg pocieszy wasze serca i oświeci na każdym kroku – napisał zmarły już piłkarz Pele.

To rodzina, a nie piłka jest dla niego wszystkim

Czy Cristiano Ronaldo, gwiazda piłki nożnej, planuje powiększyć swoją rodzinę? Czy on i jego życiowa partnerka Georigina Rodriguez będą mieć więcej potomstwa? Idąc tokiem myślenia sportowca, jest to bardzo prawdopodobne.

Ronaldo wyznał bowiem, że jego marzeniem jest posiadanie siedmiorga dzieci i siedmiu Złotych Piłek. Jak twierdzi, „siódemka” jest dla niego „magiczną liczbą„. Biorąc pod uwagę, że potomków ma już pięcioro, scenariusz powiększenia rodziny o jeszcze dwójkę dzieci jest jak najbardziej realny.

Dla Cristiano Ronaldo rodzina jest czymś wyjątkowym, co piłkarz podkreśla na każdym kroku. Na Instagramie sportowca @cristiano znaleźć można wiele rodzinnych fotografii. Są na nich zarówno Ronaldo, jak i Georigina, a także piątka ich dzieci.

Wyraźnie widać, że piłkarz jest dumny ze swojej familii i bardzo lubi pokazywać ją światu. Jak bowiem twierdzi sam Cristiano – „rodzina jest wszystkim”.

uokik przeszukanie mieszkania zmiana przepisów policja urząd ochrony konkurencji i konsumentów zgoda sądu

Bez pytania wejdą nam do mieszkań? Niepokojące zmiany w ustawie wzbudzają kontrowersje

pfizer czy moderna kiedy druga dawka skuteczność opinie objawy pfizer czy moderna

Pfizer. Zaszczepieni mocno się zmartwią. Producent szczepionki ujawnił ważne dane