w

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Nadchodzi czas ostatecznej próby. Gen. Skrzypczak ma dramatyczne wieści. „Putin idzie na całość”

Putin wciąż ma wielką wiarę w to, że uda mu się tę wojnę wygrać. Dopóki nie zrozumie, że mu się nie uda, nie ustąpi. Jak mu się uda, pójdzie po więcej.

skrzypczak o ukrainie
Fot. YouTube

Putin do wygrania tej wojny potrzebuje jakiegokolwiek impulsu, który przekona go, że ten konflikt ma jeszcze sens. Po raz kolejny zmieniono dowódcę wojsk rosyjskich w przekonaniu, że może tym razem uda się osiągnąć jakikolwiek cel trwającej od lutego inwazji.

Skrzypczak: „Trwa przygotowywanie się Rosji do wielkoskalowych operacji wojskowych”

Rosyjska armia w ostatnim miesiącu nie osiągnęła praktycznie nic na Ukrainie. Udało jej się zająć raczej dziesiątki metrów, niż kilometrów terenu. Ukraina dzielnie się broni wspierana przez kraje NATO najnowocześniejszym sprzętem. Obecnie trwa masowe szkolenie wojsk ukraińskich, które ma na celu przygotowanie się na ewentualną eskalację.

Władimir Putin jest bez wątpienia zawiedziony brakiem sukcesów i konfliktem, który się przeciąga i kosztuje go coraz więcej i pieniędzy, i autorytetu. W ostatnich dniach zdecydował się on na zmianę na stanowisku najwyższego dowódcy i nowego człowieka wysłał właśnie na front, by dowodził armią.

Powołanie gen. Walerija Gierasimowa na stanowisko najwyższego rosyjskiego dowódcy i wysłanie jego sztabu na front, oznacza przygotowywanie się Rosji do wielkoskalowych operacji wojskowych. Putin idzie na całość – powiedział dziennikarzom Wirtualnej Polski był dowódca Wojsk Lądowych gen. Waldemar Skrzypczak. Jego zdaniem Putin powoli przymierza się do dużej operacji wojskowej, która ma dać mu zwycięstwo.

Poprzednicy zawiedli. Gierasimow nowym dowódcą. To złe wieści dla Ukrainy

Z nieoficjalnych doniesień medialnych wynika, że prezydent Federacji Rosyjskiej dociśnięty sankcjami chętnie by usiadł do pokojowych rozmów. Problem w tym, że nikt nie chce z nim rozmawiać. Jedynym krajem NATO, który jeszcze ma resztki chęci na dyskusję z dyktatorem, jest Turcja.

Zdaniem gen. Waldemara Skrzypczaka wyznaczenie Walerija Gierasimowa na nowego dowódcę rosyjskiej operacji na Ukrainie to na pewno nie jest dobra wiadomość. Może to oznaczać, że Putin stawia już wszystko na jedną kartę i nie chce wziąć pod uwagę porażki. Obecnie trwa walka na osłabienie obrońców, którzy mają dość ograniczone zasoby.

Jak uważa polski generał, szef sztabu generalnego rosyjskich sił zbrojnych Walerij Gieriasimow doskonale orientuje się, gdzie są luki w ukraińskiej obronie. Front rozciągnięty jest na ponad 1200 km i nie da się go utrzymać w obecnym stanie. Zdaniem Skrzypczaka nowy dowódca rosyjskich wojsk opracował już swój plan operacji, która może rozpocząć się na wiosnę.

Jakąkolwiek nadzieję na powodzenie obrony napadniętego przez Rosję kraju daje dopuszczenie do decydowania o losach tej wojny Siergieja Szojgu, ministra obrony narodowej. Ten w ogóle się nie zna na wojsku, nigdy nawet nie służył w armii i o sztuce wojennej nie ma zielonego pojęcia.

Ceny gazu uderzyły w Magdę Gessler. Ile woła za jednego pączka? Aż trudno uwierzyć

putin w cerkwii

Planują zamach na Władimira Putina? Car Rosji jest w pułapce. „Nie dożyje do…”