w

HAHAHA!HAHAHA!

Z OSTATNIEJ CHWILI. Donald Trump został formalnie aresztowany

Jak poinformował na Twitterze dziennikarz portalu Defence24.pl, były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump został formalnie aresztowany w Nowym Jorku.

donald trump aresztowany
Fot. NBC News

Były amerykański prezydent Donald Trump dotarł dziś do nowojorskiego sądu, który ma postawić go formalnie w stan oskarżenia. Z informacji, które pojawiły się kilka minut temu wynika, że Trump został aresztowany.

Donald Trump przed postawieniem w stan oskarżenia został formalnie aresztowany

W poniedziałek 3 kwietnia Donald Trump przyleciał swoim samolotem do Nowego Jorku i natychmiast udał się do należącej do niego rezydencji znajdującej się w biurowcu Trump Tower na Manhattanie. Pod budynkiem stali jego zwolennicy.

Wcześniej dziennikarz i korespondent Paweł Żuchowski pisał na Twitterze, że Trump może dziś zostać zwolniony. Wieczorem miał wygłosić przemówienie. Nadal jest możliwość, że sąd zwolni byłego prezydenta po postawieniu zarzutów.

Dziś 4 kwietnia tuż po godzinie 19-stej czasu polskiego były prezydent USA z Trump Tower skierował się do sądu. Zostały mu pobrane odciski palców. Mimo ciążących na nim zarzutów poparcie dla Donalda Trumpa zaczęło rosnąć.

Oficjalnie tuż po godzinie 20:00 naszego czasu w miały zostać odczytane zarzuty. Wiele wskazuje na to, że stało się to wcześniej. Z treści paska na ekranie stacji CNN wynika, że aresztowanie stało się faktem. Chodzi o zapłatę aktorce porno Stormy Daniels za milczenie podczas kampanii wyborczej w 2016 roku. Trump wygrał wówczas wybory prezydenckie.

Donald Trump jest pierwszym w historii byłym prezydentem, który został postawionym w stan oskarżenia. Zwolennicy Trumpa stojący przed sądem na Manhattanie liczą, że cała afera go wzmocni i że w przyszłym roku ponownie wygra on wybory prezydenckie i wróci do Białego Domu.

Raczej nie należy oczekiwać, by były prezydent USA został zakuty w kajdanki. Cała operacja ograniczy się do przydzielenia mu ochrony Secret Service i zwolnieniu go do domu po przedstawieniu zarzutów.

Donald Trump oficjalnie zaprzeczył wszystkiemu, co mu się zarzuca i nazwał to oszustwem i prześladowaniem ze strony przeciwników politycznych. Jego zdaniem zatrzymanie ma na celu spowodowanie, aby nie mógł startować w przyszłorocznych wyborach.

Z informacji medialnych wynika, że zwolennicy i przeciwnicy Donalda Trumpa mieszają się ze sobą przed sądem na Manhattanie, gdzie wkrótce przyjedzie tu były amerykański przywódca i przemówi. Może to oznaczać, że sąd zdecyduje się na wypuszczenie go bez ograniczania wolności.

Marta Kubacka choroba serca

Dawid Kubacki o stanie zdrowia żony. Nowe informacje ze szpitala! „Nie wróci do domu…”

ćwiczenia wojskowe a ubezpieczenie zdrowotne

Obowiązkowe ćwiczenia wojskowe w 2023 roku. Co z ubezpieczeniem zdrowotnym?