w

Szokujące odkrycie nad rzeką. Pies z odciętą głową w worku. Policja pokazała zdjęcia

Do wyjątkowo brutalnego odkrycia doszło w powiecie głogowskim w pobliżu rzeki Odry. W worku leżącym przy brzegu ukryto psa z odciętą głową.

głogów pies w worku
Fot. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie

Głogowska Policja poinformowała o szokującym odkryciu. 31 marca 2023 r. na terenie powiatu głogowskiego w okolicy rzeki Odry zauważono worek. W środku znajdowało się truchło psa rasy mieszanej. Pies miał odciętą głowę. Do zdarzenia doszło w Bytomiu Odrzańskim na granicy województw.

Pies bez głowy w worku na śmieci. Makabryczne odkrycie nad Odrą

Według prokuratora, który już prowadził pierwsze czynności, ciało zwierzaka było również skrępowane sznurem. Obrażenia wskazują na działanie człowieka. Na miejscu odkrycia truchła zjawił się weterynarz. Przeprowadzona zostanie też sekcja zwłok psa.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego czynu. Policja zwraca  się z prośbą o zapoznanie ze zdjęciami, które ujawniono na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Głowowie.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji, dotyczących potencjalnego właściciela lub innych faktów umożliwiających ustalenie sprawcy przestępstwa, funkcjonariusze apelują o kontakt z Oficerem Dyżurnym Komedy Powiatowej Policji w Głogowie pod nr tel: 478742200 lub z Zastępcą Oficera Dyżurnego pod nr tel: 478742201.

Głogowska policja pod nadzorem prokuratury już wszczęła poszukiwania sprawcy tego wyjątkowo bestialskiego wykroczenia. Makabryczne odkrycie jest dziełem mężczyzny mieszkającego w okolicy, który pływał pontonem i zauważył plastikowy worek leżący przy brzegu rzeki.

Źródło: KPP Głogów

jasnowidz jackowski krzysztof krawczyk parostatek youtube piosenki wspomnienie dzisiejsza młodzież

„Działania mogą zacząć się od kwietnia” Jasnowidz alarmuje i stawia sprawę jasno

kaczyński sepsa

Jaki jest prawdziwy stan zdrowia Kaczyńskiego? Ostry komentarz rzecznika PiS