w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Jaki jest prawdziwy stan zdrowia Kaczyńskiego? Ostry komentarz rzecznika PiS

Pisały o tym chyba wszystkie polskie media. „Jarosław Kaczyński miał początki sepsy” – stwierdził Marek Suski. Teraz wieści te zdementował rzecznik PiS.

kaczyński sepsa
Fot. Adrian Grycuk - Praca własna (CC BY-SA 3.0.pl); YouTube / Jarosław Kaczyński we Włocławku (za gazeta.pl)

Czy jako obywatele w ogóle jesteśmy w stanie dowiedzieć się, jaki jest prawdziwy stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego? Polityk PiS Marek Suski wprowadził spore zamieszanie swoimi ostatnimi wypowiedziami na temat pobytu prezesa partii w szpitalu. Tam miał podobno przejść sepsę.

Czy Jarosław Kaczyński miał sepsę?

Media szeroko informowały w grudniu 2022 roku, że szef Prawa i Sprawiedliwości trafił do szpitala. Przechodził tam operację kolana, ale było to od dłuższego zapowiadane. Nie tak dawno jeden z czołowych polityków partii rządzącej – Marek Suski – ujawnił na antenie Radia ZET, że prezes Kaczyński miał początki sepsy.

Minęło kilka dni i głos w sprawie stanu zdrowia Kaczyńskiego postanowił zabrać rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek. Na swoim profilu na Twitterze stanowczo zdementował informacje, które rozpowszechnił Suski. O rzekomej chorobie, która spowodowała, że prezes PiS nie jest obecnie aktywny w polityce, pisały wszystkie media, w tym Onet.

Kaczyński na początku stycznia opuścił Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie i to właśnie wtedy portal Onet.pl doniósł, że u prezesa PiS tuż „po operacji pojawiła się sepsa„. Z kolei Marek Suski przyznał, że udało się to szybko zdiagnozować, co pozwoliło na uruchomienie odpowiedniego leczenia.

Suski potwierdził, Bochenek dementuje

W ostatnich dniach politycy PiS zapowiadali, że prezes Jarosław Kaczyński w kwietniu powróci do obowiązków i czynnie włączy się do trwającej już kampanii wyborczej. Póki co jednak prezesa wciąż nie widać. Właściwie nadal nie wiadomo, kiedy znów go zobaczymy.

W związku z pojawiającymi się medialnymi doniesieniami informuję, iż poza dłuższą rekonwalescencją, po zaplanowanej uprzednio operacji, p. prezes Jarosław Kaczyński NIE PRZECHODZIŁ sepsy – napisał na Twitterze rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek.

głogów pies w worku

Szokujące odkrycie nad rzeką. Pies z odciętą głową w worku. Policja pokazała zdjęcia

jak przygotować samochód na zimę

Kierowcy muszą dopełnić tego obowiązku. To rodzi poważne kłopoty do końca życia