w

HAHAHA!HAHAHA!

Kamery uchwyciły Trzaskowskiego. Podszedł żołnierz i doszło do nieprzyjemnej sytuacji

Do zaskakującego zdarzenia doszło w Warszawie na placu Piłsudskiego w trakcie wizyty prezydenta Ukrainy. Trzaskowski chciał do niego podejść. Nie udało się.

trzaskowski zelenski plac pilsudskiego
Fot. TVP Info (screen z relacji na żywo)

Rafał Trzaskowski jako prezydent stolicy przyjechał na plac Piłsudskiego, gdzie prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wraz z szefem rządu Mateuszem Morawieckim położyli wieńce przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Doszło do dziwnego incydentu, który udało się nagrać kamerze telewizyjnej.

Trzaskowski zmieszany. Żołnierz nie pozwolił mu podejść do Zełenskiego?

Do dosyć niespotykanej i zaskakującej sytuacji doszło na placu Piłsudskiego w Warszawie, gdy pojawił się tam przebywający w Polsce prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. W towarzystwie premiera Morawieckiego wspólnie przeszli pod Grób Nieznanego Żołnierza, aby złożyć hołd. Kilka minut wcześniej panowie wymienili między sobą kilka słów.

W tym samym momencie, gdy Zełenski i Morawiecki ucięli sobie krótką pogawędkę, podszedł do nich prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Nagle podszedł do niego inny mężczyzna, który w dyskretny sposób odsunął go na bok i prawdopodobnie kazał odejść w inne miejsce.

Niecałą minutę później Rafał Trzaskowski ze smutną i zaskoczoną miną opuścił miejsce, gdzie przebywał prezydent Ukrainy i premier Morawiecki. Żołnierz odprowadził go w inne miejsce, a całe zajście udało się zarejestrować, ponieważ tuż przed relacją w oczekiwaniu na złożenie kwiatów włączone były kamery.

Prezydent Ukrainy w Polsce z oficjalną wizytą

To oczywiście według niektórych komentatorów nadinterpretacja. Prezydent Rafał Trzaskowski na swoim Twitterze zamieścił swój wpis i swoje zdjęcia, które dowodzą, że udało mu się na chwilę spotkać z prezydentem Ukrainy na placu Piłsudskiego. Jak w wielu takich przypadkach obie strony sporu politycznego przedstawiają bardziej wygodny obraz tego, co zaszło.

Ukraiński prezydent pojawił się w Polsce 5 kwietnia w towarzystwie żony Ołeny. Była to od początku inwazji Rosji na Ukrainę pierwsza wizyta Zełenskiego o takiej randze. Wolodymyr Zełenski został również przy okazji odznaczony przez Andrzeja Dudę Orderem Orła Białego.

julia wendell rodzice dna

Czy Polka jest zaginioną Madeleine McCann? Są wyniki badań DNA. Wszystko jasne!

dlaczego tłuszcz pryska

Pryskający tłuszcz na patelni? Sposób znanych kucharzy, który sprawi, że smażenie będzie bezpieczniejsze