w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Nie żyje polski aktor. Grał w serialu „Barwy szczęścia”. Zostawił żonę i dwójkę dzieci

Odszedł w spokoju 2 kwietnia. Miał 83 lata. Większość kojarzy go z roli w serialach „Daleko od szosy” i „Barwy szczęścia”. Aktor pozostawił żonę i dwójkę dzieci.

Dowiedzieliśmy się o tym dopiero 6 kwietnia. W mediach pojawiła się smutna wieść o śmierci znanego polskiego artysty. Nie żyje Stanisław Wojciech Malec. Był aktorem znanym z roli odgrywanej w popularnym serialu „Daleko od szosy”.

Nie żyje brat Góreckiego z serialu „Daleko od szosy”. Miał 83 lata

W niedzielę 2 kwietnia odszedł w spokoju i ciszy polski artysta Stanisław Wojciech Malec. Jedną z jego najbardziej charakterystycznych i lubianych ról odegrał w serialu „Daleko od szosy„, gdzie grał jednego ze starszych braci filmowego Leszka Góreckiego.

Informację o śmierci aktora pierwszy podał portal „Super Express” tuż po tym, jak w sieci pojawił się udostępniony przez członków rodziny zmarłego artysty nekrolog. Chwilę później tę smutną informację potwierdzili również dziennikarze portalu FilmPolski.pl.

Stanisław Wojciech Malec miał żonę Annę oraz dwójkę dzieci – syna Mateusza i córkę Dominikę. Będą teraz musieli radzić sobie bez niego.

Malec ukończył Krakowską Szkołę Aktorską, a przez kolejne dwa lata pojawiał się na deskach Teatru Polskiego i Teatru Ateneum szlifując swój talent. Przez ćwierć dekady grał dla Polaków mieszkających w Chicago.

Pojawiał się również na planach seriali takich jak „Barwy szczęścia„, „Na sygnale” i innych. Mało kto pamięta, ale aktor pojawił się też przez chwilę w reklamie popularnego polskiego majonezu Kieleckiego.

jarosław kaczyński życzenia wielkanocne

Kaczyński złożył Polakom życzenia. Internauci zauważyli na filmie coś niezwykłego

wielkanoc inflacja

Połowa Polaków w taki sposób spędzi Wielkanoc. Nie ma powodu do radości