w ,

Stan Putina się pogorszył? Ujawniono trzy choroby. „W pogotowiu ma kilkunastu lekarzy”

Jak doniósł „Super Express”, stan zdrowia Władimira Putina miał się w ostatnich dniach pogorszyć. W ostatni weekend wzywano do niego medyków.

putin rak

Kolejne wieści prosto z Kremla na temat zdrowia prezydenta Rosji ujawnił „Super Express”. Gazeta donosi, że w pierwszy weekend kwietnia wzywano do Władimira Putina lekarzy. Dyktator miał skarżyć się na silne bóle głowy oraz drętwienie twarzy. Portal pisze też o utracie czucia w prawej nodze i ręce.

Nagłe pogorszenie zdrowia Putina? 70-letni dyktator i jego choroby

W mediach pojawiły się nowe wieści wskazujące na nagłe pogorszenie się stanu zdrowia rosyjskiego dyktatora. Niektóre pisały wręcz, że lekarze są zdania, że z 70-letnim prezydentem Rosji nie da się wiele zrobić, a jego schorzenia będą postępować. To idzie w kontrze do ostatnich tez z wywiadu 35-letniego współpracownika Putina, który twierdził, że Putin jest zdrowy jak ryba.

Super Express” ujawnił informację, że do Putina wzywano lekarzy w pierwszy weekend kwietnia. Powodem miał być bardzo silne bóle głowy, które skutkowały problemami z widzeniem. Niektóre media idą jeszcze dalej w swoich domysłach pisząc, że prezydent Rosji cierpi na raka trzustki i Parkinsona i że objawy nasilają się z każdym dniem.

Były generał Służby Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej, który rzekomo prowadzi kanał na Telegramie o nazwie General SWR, miał napisać tam, że Putin ma więcej problemów zdrowotnych. Objawiają się one drętwieniem niektórych części ciała i utratą kontroli nad prawą nogą i ręką. To również on pisał, że Putin cały czas ignoruje wszystkie lekarskie zalecenia.

Władimir Putin jest chory na raka trzustki i tarczycy oraz na Parkinsona – wynika z ustaleń niezależnych mediów i informacji międzynarodowych wywiadów. W pogotowiu ma kilkunastu lekarzy, którzy są dostępni 24 godziny na dobę – czytamy w „Super Expressie„.

Z kolei na portalu i.pl podano informację o dokumentach, które miały również potwierdzać, że dyktator ma raka. Kreml cały czas jednak milczy w kwestii stanu zdrowia Putina.

Jak czytamy w artykule w tym medium, sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego Rosji Nikołaj Patruszew i szef sztabu generalnego Walerij Gierasimow od dawna próbują sabotować Putina gdy ten przechodzi chemioterapię.

kwaśniewski wiek

Aleksander Kwaśniewski ostrzega opozycję. To się stanie, gdy przegra ona jesienne wybory

rząd tajny zakaz zgromadzeń obostrzenia 27 marca koronawirus

WHO alarmuje. Pierwsza śmiertelna ofiara wirusa H3N8. Nie żyje 56-letnia kobieta