w ,

Nie żyje partnerka komika z „Ani Mru Mru”. Kobieta przegrała walkę z rakiem

Tragiczną wiadomość ujawnił przyjaciel Michała Wójcika z kabaretu „Ani Mru Mru”. Zmarła Jani, partnerka komika, która chorowała od lat na nowotwór.

ani mru mru jani wójcik
Fot. YouTube / PaPa Art (screen)

Zmarła Jani, życiowa partnerka Michała Wójcika – członka kabaretu „Ani Mru Mru”.  Media o śmierci kobiety poinformował jego Krzysztof Ferdyn. Kobieta zmagała się z rakiem od ponad trzech lat. Tej walki niestety nie udało jej się wygrać.

Nie żyje Jani Wójcik. To partnerka Michała Wójcika z „Ani Mru Mru”

Równo trzy lata temu Michał Wójcik, znany polski komik, zorganizował wraz z bliskimi sobie osobami zbiórkę na leczenie swojej życiowej partnerki. Niestety dziś dotarła do nas smutna wiadomość o tym, że Jani przegrała walkę z nowotworem. Do zgonu doszło co prawda 6 marca, ale dopiero teraz poinformowano o tym oficjalnie.

Michał Wójcik wraz ze swoją partnerką Jani cieszyli się w 2019 roku, ponieważ na świat przyszedł ich syn Michał Junior. W lipcu 2020 roku w zbiórce na leczenie Jani wzięło udział około 5 tysięcy osób. Łącznie zebrano aż 244 tysiące złotych.

Partnerka komika była dzielna i stoczyła bardzo nierówną walkę z chorobą. W treści zbiórki na portalu Pomagam.pl czytamy, że Jani to nie tylko matka i partnerka. To osoba, którą dotknęło coś bardzo złego. Wszyscy stanęli na wysokości zadania, by jej pomóc. Nie udało się.

Moja Jani zachorowała, ma raka. Ale rak to nie wyrok, chcemy podjąć z nim walkę – mówił dwa lata temu Michał Wójcik prosząc o wpłaty.

migotanie przedsionków skutki objawy ekg arytmia serca tętno leki udar

To jedna z najczęstszych chorób kardiologicznych. 1,2 mln Polaków nawet nie wie, że ją ma

kwalifikacja wojskowa 2023

Maszyna ruszyła. Wkrótce listonosze do 230 tys. osób przyjdą z listem poleconym