w , ,

HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje aktor z „Plebanii” i „Na dobre i na złe”. Kultowy polski artysta przeżył 87 lat

Aktor, który zdobył popularność dzięki produkcjom takim jak „Plebania” czy „Na dobre i na złe”, nie żyje. Zmarł w wieku 87 lat i pozostawił po sobie smutek.

Znaliśmy go z produkcji serialowych takich jak popularna „”Plebania” i „Na dobre i na złe”. Pojawił się też w „Pianiście”. W wieku 87 lat dnia scenę opuścił znany polski aktor. Informację o jego śmierci pojawiła się na Facebooku Teatru Lubuskiego.

Roman Garbowski nie żyje. „Przekazujemy wyrazy współczucia”

Teatr Lubuski w Zielonej Górze poinformował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku o śmierci Romana Garbowskiego. Aktor odszedł w wieku 87 lat. Widzowie kojarzą go głównie z produkcji takich jak „Pianista„, „Plebania” oraz popularnego serialu medycznego „Na dobre i na złe„.

Garbowski na świat przyszedł w 1935 roku, a jego pierwszą pasją było nie aktorstwo, lecz lalkarstwo. Ciągnęło go jednak od młodych lat do teatru. Jako lalkach pracował w szczecińskim Teatrze Lalek „Pleciuga„. W kolejnych latach kariery artystycznej współpracował też z Teatrem im. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim.

Zmarły aktor w latach 80. ubiegłego wieku powrócił na deski Teatru Lubuskiego, na których odgrywał role przez kolejne dwie dekady. Polskim widzom znany jest jednak przede wszystkim z ról serialowych. Oficjalna przyczyna zgonu aktora nie została ujawniona.

Przykro, kolejna karta historii naszego teatru się zamknęła. Graj Romku na niebieskich scenach… – napisała na Facebooku jedna z fanek twórczości Garbowskiego.

dezinformacja rosyjska sykulski

PiS zmienia pilnie kolejne przepisy. Za ten czyn będzie kara co najmniej 8 lat więzienia

brak zaproszenia na ślub

Co zrobić, gdy nie zaproszą Cię na wesele? Powodów może być wiele. Oto kilka z nich