w ,

37-letnia akrobatka zginęła w trakcie pokazu. Drastyczne NAGRANIE podbija sieć

W trakcie występu w Chinach doszło do fatalnego w skutkach wypadku. Żona akrobaty nie została przez niego złapana w porę i spadła z dużej wysokości.

akrobatka spadła chiny nagranie
Fot. Twitter / luis69225222

Pokaz akrobatyczny odbywający się w Suzhou (Chiny) skończył się dla 37-latki tragicznie. Podczas jednej z ewolucji nie zdążył jej złapać mąż, który występował wraz z nią. Kobieta spadła z dużej wysokości i straciła życie krótko po przewiezieniu do szpitala.

Akrobatka spadła z 10 metrów. Nie żyje 37-letnia Chinka. Nagranie pokazuje tragiczny moment

15 kwietnia w Suzhou w Chinach doszło do prawdziwej tragedii. Małżeństwo akrobatów wykonywało ewolucję podczas pokazu przed publicznością. W pewnym momencie nie zdążył on złapać swojej żony, która spadła na twarde podłoże i zginęła na miejscu. Jak widać na poniższym nagraniu, 37-latka występowała bez jakichkolwiek zabezpieczeń.

Akrobatka Sun Moumou miała 37 lat. Była żoną mężczyzny, z którym wspólnie dawała pokaz. Zmarła w szpitalu krótko po przewiezieniu jej po upadku z dużej wysokości. Mężczyzna stracił kontrolę nad partnerką, próbował do końca ratować ją swoimi nogami ale wszelkie próby były nieudane. Kobieta osierociła dwójkę dzieci.

Od razu po zdarzeniu lokalne służby wszczęły śledztwo w sprawie ustalenia okoliczności i przyczyn upadku kobiety. Przedstawiciele Lokalnego Departamentu Kultury i Turystyki ustalili do tej pory, że małżeństwo występowało nie posiadając na to żadnej zgody.

Poniższe nagranie podbiło sieć. Pokazuje moment wypadku z dwóch różnych ujęć. UWAGA! Film zawiera drastyczną scenę i przeznaczony jest dla osób dorosłych.

brak zaproszenia na ślub

Co zrobić, gdy nie zaproszą Cię na wesele? Powodów może być wiele. Oto kilka z nich

protest rolników dzisiaj youtube

Protest rolników. Drobiarze rozkładają ręce. „Decyzja rządu nie zmieni dramatycznej sytuacji”