w ,

Nie żyje znany prezenter telewizyjny. Zmarł po długiej walce z rakiem

Legendarny dziennikarz i wyjątkowo dobry w swoich fachu prezenter telewizyjny zmarł w wieku 79 lat. Przez niemal 30 lat prowadził słynny na cały świat talk-show.

janusz sanocki nie żyje koronawirus poseł na sejm viii kadencji

O jego śmierci poinformowała stacja BBC. Nie żyje Jerry Springer, znany na całym świecie amerykański dziennikarz i prezenter telewizyjny. Przyczyną śmierci była choroba nowotworowa. Ostatnie dni życia spędził w swoim domu w Chicago.

Jerry Springer nie żyje. Znali go ludzie na całym świecie

Prezenter zmarł w wieku 79 lat we własnym domu w Chicago. O jego śmierci poinformował przyjaciel rzecznik jego rodziny, a następnie informację tę podała stacja BBC. – Jego strata ogromnie boli, ale wspomnienie jego intelektu, serca i humoru będą żyły nadal – oświadczył Jene Galvi.

Przez prawie 30 lat dziennikarz prowadził wzbudzające spore kontrowersje talk-show pt. „The Jerry Springer Show„. W Polsce emitowany był pod nazwą „Potyczki Jerry’ego Springera„. To z tego powodu nazywano go czasami męskim odpowiednikiem słynnej Oprah Winfrey.

Zanim stał się legendą telewizji, pracował jako dziennikarz polityczny. W 1970 wystartował w wyborach do Kongresu z ramienia demokratów.

Dziennikarz, prezenter, aktor, polityk, doradca prezydenta

Wcześniej był politykiem i między innymi burmistrzem Cincinnati (stan Ohio). Pracował również jako doradca prezydenta Roberta F. Kennedy’ego. Przez cztery edycje prowadził amerykańską wersję programu „Mam talent„. Wziął udział w amerykańskiej edycji „Tańca z gwiazdami„.

Od czasu do czasu występował gościnnie w filmach i serialach, gdzie najczęściej grał samego siebie. Na swoim koncie ma role w wielu znanych w Polsce serialach, takich jak „Świat według Bundych„, „Sabrina, nastoletnia czarownica” i „Zdarzyło się jutro„.

zlewozmywak podwieszany z ociekaczem

Zlewozmywak podwieszany na SINK quality – czy warto go kupić?

donald tusk emerytura tuska

Tusk ujawnił, co zrobi, gdy wygra wybory. W ciągu 48 godzin spełni tę obietnicę