w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF

Tusk ujawnił, co zrobi, gdy wygra wybory. W ciągu 48 godzin spełni tę obietnicę

Szef Platformy Obywatelskiej zapowiedział, co zrobi w pierwsze 48 godzin po wygranych wyborach i zaprzysiężeniu jego rządu. Czy to się uda?

donald tusk emerytura tuska
Donald Tusk w trakcie przemówienia na Kongresie Programowym PO. Fot. Twitter / Platforma Obywatelska (screen)

Szef największej partii opozycyjnej złożył stanowczą deklarację. To obietnica, którą ma spełnić w 48 godzin po wygranych wyborach. Jego zdaniem Polacy zaczynają przyzwyczajać się do zła, jakie serwuje nam obecny rząd i za chwilę może być za późno.

Donald Tusk składa obietnicę. Zrobi to w 48 godzin po wygranych wyborach

PiS nie straci władzy, jeśli Polki i Polacy przyzwyczają się do zła – stwierdził przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Choć cieszy go spadające poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości, to jego zdaniem to są spadki nadal zbyt małe, by zagrożenie trzecią kadencją PiS spadło.

Tusk zapowiedział też, że po wygranych wyborach natychmiast wypełni jedną obietnicę. – Porządek w mediach publicznych zrobimy w ciągu 48 godzin – zadeklarował przewodniczący największej partii opozycyjnej.

Tusk nadal nie wie, czy uda się opozycji przejąć władzę w Polsce. Jego zdaniem przedwczesna radość to iluzja, a on w takim świecie poruszać się nie zamierza. Natomiast cieszy go fakt, że udało się podnieść notowania sondażowe opozycji i odbudować trochę jej pozycję. Jest jednak ciężko.

„Ludzi trzeba przekonać…”

Ludzi trzeba przekonać, że odsunięcie PiS od władzy jest w ich interesie – stwierdził Donald TUsk. To może być jednak trudne, bo obecny rząd nie oszczędza na niczym i rozdaje pieniądze na lewo i prawo. Utraty tych pieniędzy boją się obywatele, głównie seniorzy i osoby niepełnosprawne. Szef PO deklarował już jednak wielokrotnie, że program 500 plus nie zostanie zlikwidowany.

Oni zostali milionerami w kilka chwil. Nie ma godziny, żeby nie pojawiała się informacja o kolejnej aferze. Koncentrują się wyłącznie na korzyściach materialnych. Nie może być akceptacji na to jawne złodziejstwo – zaatakował PiS lider Platformy Obywatelskiej.

Zrobimy porządek w mediach publicznych w ciągu 48 godzin. (…) Wygramy i sytuacja w relacji przyszły rząd – prezydent zmieni się diametralnie – przekonywał lider PO. Wyraził też nadzieję, że uda mu się sprawnie współpracować z obecnym prezydentem dla dobra kraju.

Źródło: WP

janusz sanocki nie żyje koronawirus poseł na sejm viii kadencji

Nie żyje znany prezenter telewizyjny. Zmarł po długiej walce z rakiem

andrzej duda podpisał ustawę 2 mld media publiczne

Będzie nowa opłata. Zapłacimy ją wszyscy. Andrzej Duda podpisał ustawę