w , ,

Nie żyje aktor z „Na Wspólnej” oraz „Klanu”. „Dziękujemy za wszystko, co nam dałeś jako aktor i jako przyjaciel”

Po ciężkiej chorobie w wieku 70 lat odszedł aktor znany między innymi z popularnego serialu „Na Wspólnej”. W sieci żegnają go już przyjaciele z branży.

Fani serialu TVN pt. „Na Wspólnej” pamiętają jego rolę. W wieku 70 lat po ciężkiej chorobie zmarł Maciej Kujawski. Na Facebooku oficjalnie pożegnali go przyjaciele z Teatru Kwadrat. Instytucja jako pierwsza podała tę tragiczną informację.

Grał w „Na Wspólnej” i w „Lokatorach”. Nie żyje 70-letni aktor

Kierownictwo Teatru Kwadrat przekazało opinii publicznej tragiczne wieści. Fani seriali już składają w sieci kondolencje i wyrażają swój smutek. Nie żyje Maciej Kujawski znany między innymi z serialu stacji TVN pt. „Na Wspólnej„. Powodem zgonu miała być długa i ciężka choroba. Aktor zmarł w nocy z 24 na 25 maja.

Z ogromnym smutkiem i żalem pragniemy Was poinformować, że minionej nocy odszedł od nas, nasz serdeczny kolega i wspaniały aktor związany z naszym Teatrem od 1986 roku – napisali w poście zamieszczonym na Facebooku przedstawiciele i pracownicy Teatru Kwadrat.

Mimo przeciwności losu, które stawały na Twojej drodze, zawsze potrafiłeś nas rozbawić. Gdy widziałeś, że ktoś jest smutny, przychodziłeś i odzywałeś się głosem Kubusia Puchatka (Maciej Kujawski przez wiele lat użyczał głosu tej szalenie popularnej postaci), a wtedy dzień stawał się lepszy. Maciek zawsze był naszym słońcem i zawsze wychodził zza chmur, gdy ktoś tego potrzebował – czytamy w pożegnalnym wpisie.

Na świat przyszedł w 1953 roku, a karierę rozpoczął mając 24 lata w warszawskim Teatrze Woli. Zagrał również w „Klanie” oraz w „Na Wspólnej„, gdzie wcielił się w postać Stefana Dębka. Był nie tylko aktorem teatralnym, ale też dubbingowym. Udzielał głosu Kubusiowi Puchatkowi.

czy oshee to energetyk czy izotonik

Energetyk czy izotonik – co wybrać na treningi i jakie są różnice między tymi napojami?

Szamba bezodpływowe 10m3 przepisy

Szamba bezodpływowe. Jak wybrać efektywne i ekonomiczne rozwiązanie dla domu i obiektów publicznych?