w ,

Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje aktor z „Na Wspólnej”. Miał 44 lata

Nie żyje znany aktor i model. Od wielu lat wyniszczała go nieuleczalna i postępująca choroba. Zmarł w wieku zaledwie 44 lat.

andrzej bizoń nie żyje

Nie żyje Andrzej Bizoń, aktor i model. Znany głównie ze zdobycia tytułu Mistera Polski w 2000 roku oraz gry w serialu „Na Wspólnej”. Miał 44 lata.

O śmierci poinformował jego przyjaciel, Mariusz Połeć. „W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem – Bogiem prawdziwym” – napisał we wzruszającym wpisie.

Jeszcze kilka tygodni temu pisano o trwającej zbiórce na jego leczenie. Niestety, aktor i model przegrał walkę z poważną chorobą, o czym poinformowano dziś w mediach społecznościowych.

 

Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z…

Opublikowany przez Mariusza Połecia Niedziela, 17 maja 2020

Kim był Bizoń?

Andrzej Bizoń znany był głównie ze zdobycia tytułu Mistera Polski w 2000 roku, ale ten sukces był początkiem jego kariery. W kolejnych latach nie narzekał na brak zleceń, a także występował w filmach, serialach i programach telewizyjnych.

Fani reality-show mogą kojarzyć go z programu Polsatu „Dwa światy„. Wystąpił także m.in. w serialu „Na wspólnej” oraz filmach: „Pogoda na jutro” oraz „Dublerzy”.

Andrzej Bizoń nie żyje, był nieuleczalnie chory

Bizoń chorował od wielu lat na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Cierpiał, dlatego że to nieuleczalna i postępująca z czasem choroba. Model od siedmiu lat był przykuty do łóżka, a także tracił wzrok.

W ostatnich miesiącach przyjaciele uruchomili zbiórkę na rzecz Bizonia, bowiem przez postępującą chorobę nie miał on środków do życia. Bezpośrednią przyczyną zgonu było właśnie uduszenie spowodowane postępującą chorobą.

Był przystojny, utalentowany, skazany na sukces. Podstępna choroba zabrała mu możliwości, jakie dostał w prezencie od losu – napisano w wymownym wpisie na profilu konkursu na Mistera Polski na Facebooku.

Dotarła do nas bardzo przykra wiadomość. Andrzej Bizoń – Mister Polski 2000 nie żyje.Spoczywaj w pokoju. Był…

Opublikowany przez Mister Polski Poniedziałek, 18 maja 2020

 

To prawdziwa tragedia, dlatego rodzinie i przyjaciołom składamy w imieniu całej redakcji głębokie wyrazy współczucia. To z pewnością nie są dla nich łatwe dni.

tomasz jacyków bangladesz pakistan odzież ekologia lpp

Tomasz Jacyków: „Nie kupujmy nowych ubrań z Bangladeszu i Pakistanu!”

trump grozi who

Trump idzie na kolejną wojnę. Mocne słowa w kierunku wielkiej organizacji